• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

16 Nisan 2011 22:23

Akkuzulu’ya Müjde

Akkuzulu’yu internetten artık dünya tanıyacak. Bunun içinde bir grup gönüllü www.akkuzulu.com olarak web sitesi kurdu.

Çubuk’ta Akkuzulu Müfit Onbaşı, eskiden Çubuk’un köyü olan Akkuzulu mahallesi için internet sitesi kurdu.

Doğup büyüdüğü Akkuzulu’nun güzelliklerini tanıtmak istediğini belirten 32 yaşındaki Müfit Onbaşı, çok sayıda hemşerisinin de kendisine yardımcı olduğunu söyledi.

Çubuk Aile Yaşam Merkezinde çalışan Müfit Onbaşı, ilçe merkezinde oturmasına rağmen, eski köyü ve şimdilerde mahalle olan Akkuzulu ile bağını koparmadı. İlçe merkezine 9 kilometre uzaklıkta olduğunu belirten Onbaşı, “Akkuzulu’nun internetteki adresi olan www.akkuzulu.com’u kurduk. Çünkü eskiden köy olan Akkuzulu mahallesinin güzelliklerini tanıtmak istiyorum. Dünya da internet ağının hızla ilerlediği şu çağda bizimde bir sitemiz olsun istedim. Mahallemizde neler olup bitiyor, okuyucularımızı aydınlatmak adına yaptığımız sitede mahallemizin tanıtımı için elimizden geleni yapacağız. Sitemiz dolu dolu, daha da her şey mevcut olacak. Akkuzulu’yu dünyaya tanıtacağız. Akkuzulu olan ya da olmayan herkesi sitemize bekliyoruz” dedi.

Burada mahallenin güzelliklerine ait fotoğraflar, haberler, yazılar ve Akkuzulu ile her şey yer alacak. Siteye bilgiler okuyucular tarafından da eklenebiliyor. Ayrıca köy ile bilgiler de hazırlanıyor. Site okuyucularının eksiklikleri tamamlamaları sonucu ile de site sürekli güncel kalacak.

Akkuzulu da oturan mahalle sakinlerinin yaşadıkları yerin güzelliklerini tanımak ve tanıtmak adına kurulan siteye bütün akkuzulular üye olabilecek.

Siteye www.akkuzulu.com adresinden ulaşılabilir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.