• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

28 Ekim 2010 14:44

Ankara Olay Gazetesinden Toplantı

 ANKARA OLAY GAZETESİ – Ankara’daki ilçe belediyelerin basın müdürleri ve danışmanlar, Olay gazetesinin organize ettiği akşam yemeğinde bir araya geldi.

 Sohbet havasında gerçekleşen yemekli gecede görüş alışverişinde bulunuldu, yapılan hizmetler yorumlandı.

Sohbet havasında geçti Dikmen Keklikpınarı’ndaki Efsanem restorantta düzenlenen yemeğe çok sayıda basın danışman müdürü ve temsilcisi katıldı. Gece basın müşavirlerinin kendilerini kısaca tanıtmaları› ve birbirleriyle tanışmalarıyla başladı. Sohbet havasında geçen buluşmada, spordan, sosyal aktivitelere; yapılan hizmetlerden, projelere kadar birçok konuda bilgiler verildi, görüşler bildirildi. Bazı konularda fikir alışverişinde de bulunulduğu sohbet, akşamın ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Katılımcılar böyle bir buluşmanın çok faydalı olduğu ve tekrarının yapılmasının gerekliliği konusunda  hem fikirdiler. Daha sonra birlikte yenilen akşam yemeğinin ardından, günün anısına topluca objektiflerin karşısına geçildi.

Kimler katıldı?

Yemekli geceye Keçiören Belediyesi Basın Danışmanı Nazan Bozdemir, Mamak Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü Ali Bozdağ ile basın bürosundan Fatih Demir, Çubuk Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Hüseyin Yiğiner, gazeteci Müfit Onbaşı, Gölbaşı Belediyesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Cafer Uzuntaş, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ün Basın Danışmanı Kamil Renan Nalçacı, Kızılcahamam Belediyesi Basın Bürosu’ndan Uğur Demirbaş, Ekonomi Gazetesi’nden Mustafa Erkılıç katıldı. Olay Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Dursun Erkılıç’ın ev sahipliğini yaptığı yemekli  akşamda, mekanın sahipliğini Çorum Dernekler Federasyonu  Başkanı Orhan Özhan yaptı.

Ankara’da ilk kez basın müşavirlerinin bir araya geldiği böyle bir buluşmayı sağladığı için katılımcılar, Olay gazetesine ve Genel Yayın Koordinatörü Dursun Erkılıç’a teşekkür etti. 

Yemekli geceye katılamayan diğer ilçe belediyelerin  basın müşavirleri de mazeretlerini tek tek iletti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.