• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

10 Aralık 2009 21:42

Başkan Özden’den Hain Saldırıya Kınama

lokman ozdenÇubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Tokat’ın Reşadiye ilçesinde gerçekleştirilen terörist saldırıyı kınadı.

Başkan Özden yaptığı açıklamada, Tokat’ın Reşadiye ilçesinde devriye görevi yapan jandarma ekiplerine ateş açan teröristlerin, 7 askeri şehit etmelerinden dolayı duyduğu üzüntünün kelimelerle tarif edilemeyecek kadar büyük olduğunu ifade etti. Ülkeyi bölmeye çalışan hainlerin emellerine ulaşamayacaklarını söyleyen Başkan Özden, yapılan bu saldırıları şiddet ve nefretle kınadığını vurgulayarak, şunları kaydetti;’’Tokat-Reşadiye’de gerçekleştirilen terörist saldırı sonucu 7 askerimizin şehit olması bizleri derinden üzmüştür. Tokat’taki menfur saldırıda şehit düşen askerlerimizin başta aileleri olmak üzere tüm milletimize başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu ve benzeri hain saldırılar bizlerin vatanımıza olan bağlılığımızı daha da çok arttırmaktadır. Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve ulusumuzun birliğini hedef alan hain plan ve saldırıların amacına asla ulaşamayacağından eminiz ” ifadelerine yer verdi.

Başkan Özden, ayrıca İstanbul’da İETT otobüsüne yapılan Molotoflu saldırıda yaralanan ve hayatını kaybeden Serap Eser’ e Allah’tan rahmet dileyerek, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.