• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

26 Aralık 2009 22:59

Belediyeden Kurumsal İletişim Anketi

Çubuk Belediyesi Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları çerçevesinde  personeline yönelik ’’Kurumsal İletişim Anketi’’düzenliyor.

Belediye personeline yönelik düzenlenip, Müşteri Yönetim Sistemi’nce gerçekleştirilen anketin sonuçları değerlendirilerek yönetim birimine sunulacak. Anketten çıkan sonuçlara göre yönetim tarafından iyileştirmelerin yapılacağını ifade eden Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, ilçede kaliteli hizmetin mutlu personel ile olacağını vurguladı.

Çubuk Belediyesinin yeni yönetimle kurumsallaşmaya başladığının altını çizen Başkan Özden, personelin verimli ve huzurlu bir şekilde görev yapabilmesi için gereken şartların oluşturulması amacıyla imkanlar dahilinde birimlerde sürekli eğitim ve iyileştirme çalışmaları yürütüldüğünü kaydetti.

Başkan Özden, yapılan anketin toplam kalite yönetimi çalışmaları çerçevesinde mutlu ve eğitimli personel daha iyi hizmet üretir ilkesinden hareketle düzenlendiğini belirterek,’’daha iyi çalışma şartlarına sahip personelin Çubuklu vatandaşlara da daha kaliteli hizmeti sunması kaçınılmazdır’’ dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.