• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

25 Şubat 2010 00:56

Besiciler Tepki Gösterdi

Besiciler Tepki Gösterdi

Ak Parti Ankara İl Başkanlığı ve Çubuk İlçe Başkanlığı’nın birlikte düzenlemiş olduğu Şubat ayı İlçe Danışma Toplantısına Çubuk İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile bilgi alışverişinde bulundu.

Çubuk Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen İlçe Danışma Toplantısı’na AK Parti Genel Başkan yardımcısı Salih Kapusuz, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Belediye Başkanı Lokman Özden, Ak Parti Çubuk İlçe Başkanı Tuncay Acehan ve diğer yetkililer katıldı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz Çubuklulara hitaben yaptığı konuşmasında Ülkenin gündemi ile ilgili bilgi verdi. Gündemde bulunan Balyoz operasyonu sonucu paşaların gözaltına alınması ile ilgili süreç için hukukun işlediğini belirtti. Daha sonra Çubuk ile ilgili yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi.

Kapusuz’un konuşmasından sonra söz alan Ak Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan’da yaptığı konuşmasında Çubukluların sıkıntılarını bildiğini kendilerine iletilen raporların değerlendirilip çözüm bulunacağı konusunda elinden geleni yapacağını bildirdi.

İlçe Başkanı Tuncay Acehan ise yaptığı konuşmasında askeriyenin Çubuk’tan taşındıktan sonra Çubuk esnafının zor durumda olduğunu Çubuk ekonomisinin daralma içerisinde olduğunu ve üniversitenin biran evvel Çubuk’a gelmesi için gerekenin yapılmasını talep etti.

Yapılan konuşmaların ardından Çubuklu Besiciler salon çıkışında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz’a “Çubuk’ta besiciliğin ölmek üzere olduğunu” bu konu ile ilgilenmelerini talep ettiler. Kapusuz’da konu ile ilgili Çubuk’ta ki Besiciler ile bir toplantı düzenlenmesini Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Acehan’a ve Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’e iletti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.