• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

01 Mart 2009 22:59

Çubuk Ak Parti Teşkilatı Hareketlendi

Ak Parti Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya ve Çubuk Belediye Başkan Adayı Lokman Özden, Çubuk’ta seçim çalışmalarına hız verdiler.

AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya ve Çubuk Belediye Başkan adayı Lokman Özden sanayi esnafını ziyaret ederek oylarına talip olduklarını vurguladı. Çok sayıda partilinin de katıldığı ziyarette İyimaya ve Özden, esnafların işyerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla tek tek tokalaştılar ve yerel seçimler için destek istediler. Daha iyi hizmet için belediye başkan adaylarının göreve gelmek istediklerini belirten Özden, artık Çubuk’un belediyecilikte ve hizmette şahlanmasının gerektiğini söyledi. Özden sözlerine şöyle devam etti:’’Bu yüzden sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Sizler teveccüh eder ve destek verirseniz, bizler de AK Parti olarak en iyi hizmetleri getireceğiz. Biz Çubuk’un her yerine eşit şekilde hizmet götüreceğiz. Özelliklede sanayi esnafının sorunlarını not aldım ve geldiğimizde tüm sorunları çözeceğiz. Biz sorunları bildiğimiz gibi çözüm yollarını da biliyoruz ’’dedi.

İlçenin tüm değerlerini bildiklerini iddia eden Özden, yarı değerli taş işletmeciliği konusunda projelerinin olduğunu vurguladı. Çubuk Agat taşının belediye ve Üniversitelerin olanakları ile değerlendirileceğinin müjdesini verdi. Yer altı ve yer üstü kaynaklarla ilçeyi güçlendirerek işsizlere de istihdam olanakları sunacaklarını söyleyen Özden, Çubuk’ta değerlendirilecek çok büyük potansiyellerin olduğunu kendilerinin bu gün öğrenmediğinin altını çizerek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Karayalçın’a gönderme yaptı. Özden sözlerine şöyle devam etti:’’Çubuk’un değerlerine de sahip çıkacağız. Bunlara yıllardır hazırlık yapıyoruz. İlçenin değerlerini biliyoruz. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet, arkamızda da hükümet var’’şeklinde konuştu.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.