• mufitonbasi_06@hotmail.com
 • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

19 Mayıs 2013 13:02

Çubuk Emlak Sektöründe Yenilik

Çubuk Emlak Web sitesi www.cubukemlak.com ile hem firmanız sektöründe kariyer kazanacak, hemde yaptığı tanıtım ve ilan ile tüm Türkiye tarafından tanınacak, emlak alım ve satışı yapabileceksiniz.

cubuk emlak

NEDEN İNTERNET EMLAKÇILIĞI?

 Yıllardır emlakçılık yapan firmalar ve müşteriler farkındadırlar ki, bir emlak alınıp satılırken veya kiralanırken, emlakçıların tellallık yapış şekilleri bellidir. Bunların arasında binaların üzerine asılan afişler, iş yerlerinin cephelerine asılan afişler vardı. Fakat gazetelere verilen ilanlar başı çekiyorlardı.

 Dünyada ve Türkiye de internetin hızla yayılmasından dolayı, her iş yeri ve neredeyse artık her eve bilgisayar ve internet girmesiyle, köylerden dahi  insanların internete girmesiyle emlakçılıkta da yeni bir döneme girilmiş oldu. Bu döneme artık internet emlakçılığı dönemi demek, yanlış olmaz.

 İnsanlar aradıkları bir mülke sahip olmak için artık her an ellerinin altında olan bilgisayar ve internet yardımıyla aradıkları emlağa kolayca ulaşabiliyorlar. Resimleriyle mevcut emlakları gezip hem boşa zaman harcamıyor, hem de yorulmuyorlar. Metrekare, oda sayısı, kat bilgisi, bina yaşı vs. gibi bilgileri girip indexlenmiş bilgilere kolayca ulaşabiliyorlar. Örneğin İstanbul’da veya başka bir şehir de yaşayan insanlar Çubuk’a gelecekler ve bir eve ihtiyaçları var. İnternet sitelerine girip fotoğraflarıyla gezerek Çubuk’a gelmeden birçok bilgiye sahip olabiliyorlar. Sadece, ilgilerini çeken emlağa gidip yerinde görerek daha çağdaş bir emlak arama şekline sahip olabiliyorlar.

 Bundan böyle insanlar son zamanlarda emlak ilanlarına, Çubuk’ta daha çok www.cubukemlak.com sitesinden ulaşabilecekler. Bu sebeple de artık gazete ilanlarından çok, internet üzerinden izlenen bu sitenin ilanları işe yarıyor, şimdilik gazetelerin papucu dama atıldı. Bakalım gelecekte internetin yerini ne alacak.

 İnternet üzerinden emlakçılık yapmak sandığınızdan çok daha kolay. Online emlakçılık sistemimiz sayesinde vakit kaybetmeden çok para kazanabilirsiniz. Peki, bunu nasıl sağlıyoruz?

 1. Üyeliğiniz başladığında sizin adınıza bir web sayfası düzenlenir.

2. Web sayfanıza, bölgedeki tüm emlak bilgileri kaydedelir.

3. Kişisel emlakçılık bilgileriniz müşterilere gönderilir.

4. Web sayfanız üzerinden emlak sahipleriyle randevulaşır ve pazarlama anlaşması yaparsınız.

5. Satışını yaptığınız emlaklarla ilgilenen alıcıların bilgisi, otomatik olarak web sayfanıza yazılır ve onlara özel mesajlar gönderilir.

6. Müşterilerinizle randevulaşıp beğendikleri emlakları gösterirsiniz.

7. Alıcı, satın almak istediği emlak için size yazılı teklif verir.

8. Emlak sahibi, alıcının teklif formuna teklifi kabul ettiğini yazar ve imzalar.

9. Satış için emlak alıcı ve mal sahibiyle beraber tapuya gidersiniz.

10. Taraflardan aldığınız komisyonun tamamı sizin olur.

 Tabii işi öğrenmeye başladıkça bu adımlar basitleşir. 7 gün 24 saat web sayfasına yağan müşteri ile sadece satışa ve para kazanmaya konsantre olursunuz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

 • Davut AVAN 07 Temmuz 2013 15:42 CEVAPLA

  ALLAH bol kazanc, hayIrlI musteriler versin

 • huseyın aydın 29 Ekim 2013 16:38 CEVAPLA

  cubuk halkı sızın sayenızde gercek dondurma yedı ve aynı zamanda hızmet ve kalıte ğordu sızlere ve fırma sahıbıne teşekkur ederız

 • cubuklu06 29 Ekim 2013 16:53 CEVAPLA

  böyle bir hizmeti Çubuk halkına getirdiğinden dolayı firma sahiplerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
  KERİM bey sağ olun Çubuk gerçek dondurma yeri.