• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

14 Ekim 2010 13:04

Çubuk Esnaf Odalarından Başkan Özden’e Plaket

Çubuk Esnafından Belediye Başkanı Lokman Özden’e Teşekkür Plaketi verildi.

   Çubuk Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Yeşil Çubuk Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’e bu yıl 6. gerçekleştirilen ‘Uluslararası Kültür Festivali’nin düzenlenmesi nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

Çubuk Muhtelif Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Gafur Zengin, Yeşil Çubuk Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Güneş ve üyelerinden oluşan bir heyet, Özden’i makamında ziyaret ederek, esnafa katkılarından dolayı teşekkür etti.

Zengin, festivalin ilçe ekonomisine çok büyük katkı sağladığını, esnafın festivalle ikinci bir bayram yaşadığını, festivalden sonra yapılan tanıtım ve reklamlarla da ilçede hareketliliğin devam ettiğini söyledi.

Başkan Özden’in esnafın sorunlarının çözümüyle de yakından ilgilendiğini ifade eden Zengin, ‘Bizleri ve ilçe esnafının tamamına yakınını ziyaret eden Başkanımız, esnafımızın sorunlarını yakından takip ediyor ve sorunların çözümlenmesi konusunda da her zaman bizlere destek oluyor. Biz biliyoruz ki başkanımız ve belediyemiz her zaman bizlerin yanındadır. Bunlardan dolayı bizde esnafımız adına kendilerine bir teşekkür plaketi vermek istedik’ dedi.

Özden ise ilçe esnafının sıkıntılarının çözümü için çalıştıklarını, çalışmaya da devam edeceklerini söyledi.

Özden, ilçede bu güne kadar el atılamayan sorunlara el attıklarını vurgulayarak, ‘Biz hizmet için geldik. Bu konuda da radikal kararlar almak gerektiğini iyi biliyoruz. İlçede yapılan her hizmet ilçe insanımızın refahı ve ilçenin menfaatinedir. Yapılan bu hizmetler sonucunda da hem insanlarımız hem de esnafımız rahat edecek. Esnafımızı her zaman ziyaret ederek, sıkıntılarını yerinde dinliyoruz. Bundan sona da her zaman sizlerin yanındayız. İlçemizin sorunlarının çözümü için de çalışmaya, hizmet vermeye hep birlikte devam edeceğiz’ dedi.

Konuşmaların ardından, Özden’e, esnafa verdiği destek dolayısıyla plaket takdim edildi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.