• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

11 Eylül 2010 12:04

Çubuk, Festival İçin Tüm Basını İlçeye Davet Ediyor

Çubuk’ta 16-19 Eylül 2010 Tarihinde Düzenlenen 6.Uluslararası Çubuk Kültür Festivali İle ilgili Tanıtım Toplantısı yapılacak.

Türkiye Cumhuriyetinin Başkenti Ankara’nın Metropol ilçesi olan Çubuk, medeniyetlere beşiklik etmiş, adını tarihten almış, tarihlere ev sahipliği yapmış olup, doğal güzelliği ve zengin ekonomik değerleri ile de Ankara’nın parlayan yıldızı olma yolunda hızla ilerleyen bir kenttir. İlçemizin tarihi, kültürel, ekonomik değerlerini, ülkemiz ve dünya arenasında duyurmak, tanıtmak için düzenlediğimiz Uluslararası Çubuk Kültür Festivali aynı zamanda dünya kültürleri ile ülke kültürümüzü de buluşturup kaynaştırmaktadır. Festivalimiz sadece Çubuk’un tanıtımı için değil Türkiye’nin de dünyada tanıtılması noktasında önemli bir rol üstlenmektedir. Kültürel, sosyal, sanatsal etkinliklerin yapıldığı, ulusal ve yerel kültürel aktivitelerin yaşandığı festivalimizde aynı zamanda ticari ve ekonomik kazanımlar sağlanmaktadır. 7 den 77 ye herkesin sosyoekonomik anlamda faydalandığı festivalimizi tüm kurum, kuruluş ve en önemlisi halkımız sahiplenmiştir.

Festivalin tanıtım toplantısına tüm basın mensupları davetlidir.

-AJANSLARIN, Görsel ve Fotoğraf Servisi Yapanların Dikkatine

Çubuk Turşusu Kurulacak -Tanıtım toplantısı öncesi; Polonya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, KKTC ve Belarus dan gelen gruplara turşu kurması uygulamalı olarak öğretilecektir.

Not: Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Merkezi Önünden Saat 12:00’da Çubuk’a Servis Kaldırılacaktır. Arzu edildiği taktirde istenilen yerden basın mensupları alınacaktır. Bunun için servisin kalkış saati öncesinden adres ve kişi sayısı verilmesi gerekmektedir.

Tarih     : 14 Eylül 2010, Salı

Saat       : 13:00

Yer         : Yayla Karadeniz Restoran

(Çubuk Ankara Yolu üzeri Sünnü Kavşağında)

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.