• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

04 Kasım 2010 11:49

Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğüne Geçmiş Olsun Ziyareti

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği Üyeleri, Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğüne Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Çubuk’ta faaliyette bulunan Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği üyeleri, Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, Taksim Meydanı’nda düzenlenen saldırıyı kınadı.

İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Memiş’i ziyaret eden Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan ve üyeleri, İstanbul Taksim Meydanı’nda çevik kuvvet polisinin araçlarının bulunduğu noktaya canlı bomba saldırısını düzenleyenleri kınadı. Saldırıda 15’i polis ve 17’si sivil olmak üzere toplam 32 kişinin yaralandığını hatırlatan Avan, polis teşkilatına ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette yaptığı konuşmada yapılan hain saldırının kendilerini derinden üzdüğünün vurgulayan Avan, ‘Vatan, millet ve devlet haini bir erkek terörist tarafından canlı bomba saldırısı düzenlendiğini ve bu saldırıda 15’i polis memurumuz ve 17’si sivil vatandaşımız olmak üzere toplam 32 vatan evladımızın yaralandığını üzülerek öğrenmiş bunuyoruz. Milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlamak için görev yaparken polis memurlarımıza ve hiçbir suçu olmayan sivil vatandaşlarımıza yapılan bu hain saldırıyı yapanları ve destekçilerini şiddetle ve nefret kınıyoruz. Biz devletimizden Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği olarak ülkemiz genelinde terör olaylarını bitirinceye kadar daha radikal tedbirlerin alınmasını ve uygulanmasını istiyoruz”diye konuştu.

Terörden bu vatanın çok canının yandığını kaydeden Avan, ‘Bu hain saldırıda yaralanan polislerimize, vatandaşlarımıza, acil şifalar, ailelerine, yakınlarına, Emniyet teşkilatımıza ve Türk Milletine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz” dedi.

Daha sonra Avan, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Memiş’e üzerinde bugüne kadar ilçedeki şehitlerin resimleri bulunan ‘Şehitler Saati’ hediye etti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.