• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

06 Temmuz 2017 12:15

Çubuk müteahhitlerinden Muammer Aktaş üst üstte 2 kez şenlik ağası seçildi

Çankırı’nın Şabanözü ilçesi Gündoğmuş köyünde 2 Temmuz 2017 Pazar günü Gündoğmuş Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından 15. Bahar Şenliği ve Etkinlikleri yapıldı.

Şenlik alanına uzun kuyruklardan oluşan konvoy eşlik etti. Yüzlerce kişini akın ettiği şenlik, köy meydanında gerçekleşti. Şenlikte, yöresel sanatçılardan halk konseri, hediye çekilişi, yemek ikramı ve ağalık seçimi yapıldı.

Çubuk’tan da yoğun ziyaretçi akını olan şenliğe, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, ilçe MEB müdürü Murat Arslan, Çubuk spor kulübü başkanı Mustafa Akkaya, Çubuk belediye meclis üyeleri,  Çubuk Emlakçı ve müteahhitleri, Gündoğmuşlular ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İlerleyen saatlerde çeşitli yarışmaların ve hediye çekilişlerinin yapıldığı şenlikte, ‘Şenlik Ağalığı’ seçimi de yapıldı. Bu yılki geleneksel olarak yapılan şenlikte çekişmeli ağalık seçimini Çubuk müteahhitlerinden Muammer Aktaş 20 bin TL vererek üst üste ikinci kez şenlik ağası seçildi.

gundugmu koyu bahar senligi

muammer aktas senlik agasi secildi

Şenlik ağası Muammer Aktaş, kendisini yalnız bırakmayan ve uzaktan yakından gelen tüm davetlilere sonsuz teşekkürlerini ileterek, böyle güzel günlerde bir arada olmaktan memnuniyetini ifade etti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.