• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

18 Kasım 2009 00:25

Çubuk PTT ye Taze Kan

cubuk ptt yeter cakmak Ankara PTT BANKARA – Çubuk ilçesi PTT Şubesine yaklaşık bir yıl aradan sonra yeni müdür atandı.
Çubuk PTT Şubesine yaklaşık bir yıl süre ile Burhan Garipgil vekâlet ederken geçtiğimiz hafta Yeter Çakmak, yeni müdür olarak atanarak göreve başladı.
Ankara PTT Baş Müdürlüğü Posta İşletme Hizmetleri Müdürlüğünde Şef olarak görev yaparken girdiği müdürlük sınavını kazanmak sureti ile Çubuk’a atamasının yapıldığını belirten Çakmak, 1966 doğumlu olup bekar olduğunu ifade etti. Hacettepe Üniversitesi Ev Ekonomisi bölümü mezunu olan Yeter Çakmak, 23 kişilik personelle, Çubuk halkına müşteri odaklı, iyi, kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi amaçladıklarını kaydetti. Çakmak, PTT’nin kargo hizmetlerini Çubuk’ta iki katına çıkarmak istediklerini de sözlerine ekledi.
aş Müdürlüğü Posta İşletme Hizmetleri Müdürlüğünde Şef olarak görev yaparken girdiği müdürlük sınavını kazanmak sureti ile Çubuk’a atamasının yapıldığını belirten Çakmak, 1966 doğumlu olup bekar olduğunu ifade etti. Hacettepe Üniversitesi Ev Ekonomisi bölümü mezunu olan Yeter Çakmak, 23 kişilik personelle, Çubuk halkına müşteri odaklı, iyi, kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi amaçladıklarını kaydetti. Çakmak, PTT’nin kargo hizmetlerini Çubuk’ta iki katına çıkarmak istediklerini de sözlerine ekledi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.