• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

05 Ocak 2016 15:11

Çubuk Spor Galip Geldi

Çubuk Spor Galip Geldi

cubukspor galip geldiÇubukspor Pazar günü Esenboğa stadında Başkentspor’la oynadığı maçı 4 – 0 kazanarak gücünü gösterdi.

Geçtiğimiz haftada mülkiye sporu 5-1 mağlup etmişti. Bu haftaki  4-0 skorla grubundaki iddiasını sürdüren Çubukspor haftaya Pazar günü Ankara 19 mayıs stadında Karşıyaka Güvensporla karşılaşacak.

Çubukspor grubunda 3. olmasına rağmen 2. sıradaki Çakırlar Gücü sporla ynı puana sahip.

Grubta :

Beypazarı 36 puanla 1.

Çakırlar Gücü 27 puanla 2.

Çubukspor 27 puanla 3.

Yapıspor 24 puanla 4.

Çubukspor pazan günü oynadığı Başkentspor maçında sahada güzel bir oyun sergileyerek 90 dakika boyunca Başkentspor’u kendi yarı sahasından çıkarmadı. 4-0 galip geldiği maçta birçok pozisyonu da değerlendiremeyen Çubukspor müsabakadn 4-0 galip ayrıldı. Havanın çok soğuk olmasına rağmen Çubuksporlu taraftarlar takımlarını yalnız bırakmadı.

Çubukspor sahaya 1- Hidayet Özdemir 2- Arif Kemer 3- Uğurcan Karaman 4- Özkan Kınacı 5- Fatih Tengilimlioğlu 6- Mustafa Cilvegöz 7- Özgür Kaya 8- Samet Yılmaz 9- Ferhat Yılçın 10- Alperen Ondoğan 11- Cihan Sarıçam 12- Ömür Arıkan 13- Çağrı Özdemir 14- Mustafa Minnet 15- Serhat Özdoğan 16- Mesut Ütü 17- Süleyman Demirkan 18- Furkan Demirkan kadrosuyla çıktı.

Çubukspor kulüp başkanı Fatih Işık maçtan sonra yaptığı açıklamada” geçtiğimiz hafta aldığımız 5-1’lik galibiyetten sonra Başkentspor maçından da 4-0 galip ayrıldık. Öncelikle futbolcularımızı ve teknik heyeti kutluyorum. Ayrıca bu soğuk havada bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza da yönetim adına teşekkür ediyorum. Playofa grubumuzdan iki takım çıkacak. Şu an puan cetvelinde 3. sırada yer almamıza rağmen ikinci ile aynı puana sahibiz. Takım olarak iyi çalışıyoruz. Haftaya Karşıyaka Güvenspor ile karşılaşacağız. Bu maça tüm taraftarlarımızı bekliyorum. Bu yıl ipi göğüsleyerek bir üst gruba çıkmayı hedefliyoruz” dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.