• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

03 Aralık 2009 23:32

Çubuk ta Trafik Sorun

trafik sorunu cubukÇubuk Kaymakamı Meftun Dallı Başkanlığında,  Atatürk Caddesinde Yaşanan Trafik Sorunlarına Çözüm İçin Cadde Esnafı İle Toplantı Düzenlendi.

ANKARA-Çubuk Atatürk Caddesinde yaşanan trafik sorunun çözümü için cadde esnafı ile toplantı yapıldı.

Atatürk Caddesinde yaşanan trafik yoğunluğu ve park sorunun masaya yatırıldığı toplantı ilçede bulunan Çelebi Lokantasında düzenlendi. Toplantıya İlçe Kaymakamı Meftun Dallı, Belediye Başkanı Lokman Özden, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Doğdu, Zabıta Müdürü Orhan Ünal ve cadde esnafı katıldı. 

“SORUNLARIMIZI KARŞILIKLI UZLAŞMAYLA ÇÖZÜMÜNDEN YANAYIZ”

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam Dallı,’’ İlçede hiçbir zaman esnafı sıkıntıya sokacak bir çalışma yapmak istemiyoruz. Sorunlarımızı karşılıklı uzlaşmayla çözümünden yanayız. Bunun içinde bu gün Belediye Başkanımız ile birlikte böyle bir toplantı düzenledik’’ dedi

“İLÇEDE ARTIK BİR ŞEYLER DEĞİŞMELİ”

Cadde üzerinde bulunan kırka yakın esnafın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda daha sonra bir konuşma yapan Başkan Özden, esnafın tüm görüş ve taleplerini dikkate alacaklarını belirtti.  Halkın rızası olmadan hiçbir işe girişmek istemediklerini belirten Başkan Özden, ancak ilçenin vitrini konumunda olan cadde de herhangi bir düzensizlik ve kargaşa istemediklerinin altını çizdi. İlçeyi beraber yönetmek istediklerini ifade eden Başkan Özden, her konuda her türlü öneriye açık olduklarını ve ilçede bir şeylerin artık değişmesi için sürekli iletişim içinde olunması gerektiğini söyledi.

İlçe de ticaretin canlandırılması, cadde üzerinde işyerlerinin önüne araç parkı, çift taraflı park ve tek yön uygulaması gibi konuların görüşüldüğü toplantı da esnaf konuyla ilgili düşünce ve önerilerini dile getirdiler. Görüş ve önerilerin kayıt altına alındığı toplantıya katılan esnaf, kendilerini de yönetim ve karar alma sürecine dahil eden Kaymakam ve Başkana teşekkür ettiler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.