• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

12 Aralık 2011 15:05

Çubukspor Başarı Devam Ediyor

Çubukspor Başarı Devam Ediyor

Çubukspor, ikinci yarıda ilk maçını kendi sahasında oynarken rakibi Bahçeli Köprü Spor’u 5-1 mağlup etti.

İlk yarının tamamını deplasmanda oynayan Çubukspor, ikinci yarı tüm maçları kendi sahasında oynayacak. Kendi sahasında ilk maçını Bahçeli Köprü Spor ile oynayan Çubukspor, sahanın açılışını kurban keserek yaptı. Karşılaşma öncesi mahalli sanatçıların Oyun havalarıyla coşan taraftarlar, Çubukspor Başkanı Emin Kerimoğlu ve yönetime de sık sık tezahüratlarda bulundu.

Çubukspor yönetiminin tam kadro izlediği maça, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AASKF)Başkanı Hüseyin AR, Çubuk Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Çelebi, Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Orhan, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Tereyağoğlu, Ankara Dernekleri Federasyonu Başkanı Celalettin Uludağ, Polem Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Bahattin Demiray ve çok sayıda taraftar katıldı.

Sarı Lacivertlilerin ilk yarıya hızlı başladığını söyleyen Çubukspor Başkanı Emin Kerimoğlu, ilçe halkına ve spor severlere söz verdikleri gibi yollarına devam ettiklerini belirtti.

Sporcularının çok iyi oynadığını vurgulayan Kerimoğlu, 28. dakikada Zeki, 38’inci dakikada Ahmet Aykut, 52. dakikada Fatih, 72. dakikada yine Ahmet Aykut ve 89’uncu dakikada ise Yüksel’in golünün skoru belirlediğini söyledi. Bundan sonra daha da iyi olacağını ifade eden Kerimoğlu, bu galibiyeti tüm ilçe halkına hediye ettiklerini sözlerine ekledi.

Karşılaşma hakkında bilgi veren Çubukspor antrenörlerinden Oktay Demirci, önümüzdeki hafta oynanacak maçın kendileri açısından daha çok önemli olduğunu söyleyerek, sözlerine şöyle devam etti:

“Karşılaşmanın hakemleri Erkan Hozanlı, Utku Yalçın ve Erkut Er. Çubukspor Oyuncuları, Mesut***, Selim **, Emrah **, Zeki ***, Fatih ***, Cihan Özkan ***, Yüksel **, Selim ***, Ahmet Aykut **, Emre **, Fatih **, Cihan **, Muhammed*, Burak**, Mustafa*, Okan ** ve Bahçeli Köprü Spor Oyuncuları ise Nazmi**, Ahmet **, Taner **, M. Çağrı*, Cemil**, Hakan*, Ali Rıza*, Ahmet **, Abdulsamet *, Barış*, Engin*, Melih ile sahaya çıktı.

Sporcularımız maça hızlı başladılar ve maç sonuna kadar da öyle gitti. 28. dakikada Zeki, 38’inci dakikada Ahmet Aykut, 52. dakikada Fatih, 72. dakikada yine Ahmet Aykut ve 89’uncu dakikada ise Yüksel gol attı. Bahçeli Köprü Spor-dan ise 54. dakikada Barış attı. Sporcularımızın kaçırdığı goller de oldu ama arkadaşlarımız gerçekten öz verili oynadı. Şu anda birinci Yenimahalle Spor ve ardından biz ikinciyiz. Önümüzdeki hafta Yenimahalle ile karşı karıya geleceğiz. Bizim için o maç çok daha önemli. Hedefimiz bu gruptan çıkmak, inşallah bunu da yapacağız.”

Maça taraftarın ilgisinin çok iyi olduğunu ifade eden Demirci, galibiyetin taraftarları tarafından sevinçle karşılandığını kaydederek, kendilerini yalnız bırakmayan taraftarına teşekkür etti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.