• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

26 Ekim 2010 10:04

Çubukspor, Haymanaspor’a 3-1 Yenildi

Çubuk İlçe Şehir Stadında Saat 13.30ta başlayan Müsabaka da Çubuksporun tek golünü 9 Numaralı Futbolcu Canberk kaydetti.

cubukspor

Çubuk İlçe Şehir Stadında 24.10.2010 Pazar günü, Saat 13.30’ta başlayan, Müsabaka da Çubukspor’un tek golünü 9 Numaralı Futbolcu Canberk kaydetti.

 Çubuk İlçesi Şehir stadında, soğuk havaya rağmen, Çubukspor’a gönül veren taraftarların ilgisi maça yoğunda, maç dostluk havası içerisinde geçerken, Konuk Takım taraftarları ve Çubukspor taraftarları arasında geçen  sıcak yakınlaşma ile birbirlerine kardeşlik dolu tezahüratlarda bulundular. 

 Çubukspor renklerine gönül veren taraftarlar ve misafir takım taraftarları Çubukspor renklerine karşılıklı sarı-lacivert sloganlarıyla eşlik etti.Buna karşılık, Çubukspor taraftarları da Haymanaspor Takımı renklerine gönül veren taraftarlara kırmızı-beyaz tezahüratlarında  bulundular.

 Maç’a istekli başlayan Çubukspor ilerleyen dakikalarda yoğun, Haymanaspor atakların da zorlandı. Haymanaspor  artan baskılar sonucu ilkyarıda aradığı ilk gol’ü bulan takımdı. İlk yarı’nın sonlarına doğru Çubukspor skor’u 1-1 ‘e getirdi.

İkinci yarıda da baskısını sürdüren rakip, Haymanaspor Attığı goller ve oynadığı oyunla Çubukspor’u etkisiz hale getirdi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.