• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

05 Mart 2009 00:27

Çubuk’ta Bir market Üst Üste 2 Kez Soyuldu

Daha önce Cevher Alışveriş Merkezinin kasasından 100 bin TL. çalan hırsızlar daha sonra da Yavuz Selim mahallesinde bulunan şubesinden bir miktar para alarak kayıplara karıştı.

Yetkililerden alınan bilgiye göre, dün Atatürk Mahallesi’ndeki Cevher Alışveriş Merkezi’nin alt katındaki idare bölümüne gece giren hırsız veya hırsızlar çelik kasayı açarak, içerisindeki 100 bin TL ile 35 adet kredi kartını çalmışlardı. Aynı marketin Yavuz Selim Mahallesindeki şubesine gece 04:00 de giren maskeli hırsız tekel ürünlerini ve yazar kasaların para çekmecelerinde bulunan 300,00 TL bozuk araları alarak kayıplara karıştı.

İş yeri sahiplerinin, sabah hırsızlık olayını fark ederek ihbarda bulunması üzerine, polis ekipleri olay yerinde inceleme yaptı. Emniyet yetkilileri, yaptığı açıklamada, hırsızlığın profesyonelce planlandığını belirterek, hırsızın maskeli olduğu ve eldiven kullandığını belirttiler. İş yerinde bulunan kamera kayıtlarını incelemeye başlayan Polisin olaylar ile ilgili geniş çapta araştırma başlattığı da belirtildi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.