• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

07 Şubat 2009 22:37

Çubuk’ta Hanımlar Şimdi Daha Aktif

hanimlarrrr Çubuk Belediyesi Hanımlar Lokali yarıyıl tatili nedeniyle düzenlediği bayanlara yönelik konserde sahne alan mahalli sanatçılar, Ankara havaları ile bayanları coşturdu.

Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Salonun da düzenlenen mini konser büyük ilgi gördü. Hanımların evlerinde yaptıkları çeşit çeşit yiyeceklerini yanlarında getirdikleri mini konserde birde kendilerine ziyafet çektiler. Mahalli ses sanatçısı Ahmet Yılmaz ve Serhat Yalım’ın birbirinden hareketli Ankara havalarını seslendirdiği konserde, Çubuklu hanımlar doyasıya eğlendirirken eski mahalli ses sanatçılarından Mustafa Yaman’da seslendirdiği Türk Halk Müziği ile de dinleyenlere duygulu anlar yaşattı.

Çubuk Belediyesi Hanımlar Lokali Sorumlusu Bera Tuğluca, amaçlarının hanımları günlük rutin yaşamalarının dışına çıkararak nefes aldırmak olduğunu vurguladı. Lokal olarak bu güne kadar faaliyetleri ile sosyal, kültürel ve eğitsel alanlarda hanımların kendilerini geliştirmelerine öncülük ettiklerini belirtti.

Haber: Hüseyin Yiğiner

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.