• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

08 Mart 2010 23:43

Çubuk’ta Migun Termal Masaj Yatağı Hizmete Açıldı

migunnDünya genelinde birçok kayıtlı sertifikaya sahip olan Migun Termal Masaj Yatağı Yücelhan Spor Kulübünde hizmete başladı.

Bel, Boyun, Sırt ağrılarını geçirdiği bilinen Migun Termal Masaj Yatağı kilo vermenize yardımcı oluyor. Fiziksel ve psikolojik açıdan insanı rahatlatır. Vücuda canlılık ve zindelik kazandırıyor. Verdiği termal ısıyla vücut gerginliğini azaltıyor.

 Migun Hy7000 termal yatağının bel, boyun, omuz, sırt, bacak, karın boşluğu ve dizlere insan müdahalesi olmadan termal masaj uyguladığını belirten Yücelhan Spor Kulüb Başkanı Raziye Akgül; Migun Termal Masaj Yatağı değişik seanslarla hizmete başlattık. Bu yataklarla bir çok sorunlarınızın yok olduğunu dünyada ispat edildi. Bu tür sorunları olanlar mutlaka bu yatağın faydasını göreceklerdir” dedi.

 Sektörün ilk ve en büyük üreticisi Migun Termal Masaj Yatakları 17 yıldan beri dünyada ABD başta olmak üzere Almanya, İspanya, İsviçre, Çin, Japonya ve Kanada gibi dünyanın gelişmiş 33 ülkesinde kullanılıyor.

 Dünya genelinde bir çok kayıtlı sertifikaya sahip olan Migun Termal Masaj Yatağı, Kairopratik, Akupunktur, Akubasınç, Masaj ve Isı Terapisi özellikleriyle vücudunuzun tamamına masaj uygulaması yapar. Kan dolaşımını hızlandırıp bağışıklık sistemini güçlendirir.  Sinir sistemine uygulanan baskıyı ortadan kaldırıp beyin ile organların iletişimini rahatlatır, Pasif spor yaparak toksinleri vücuttan atar ve sizi formda tutar.

 Migun Termal yatak sistemi. Bu bir mucize mi yoksa bilim mi?

Tabiki bilimdir. Bir zamanlar sadece Doğunun gizemleri olarak bilinen akapuntur, mokxbusyon, akubasınç ve bitkilerin şaşırtıcı etkileri günümüzde birçok klinik testlerle kanıtlanmıştır. ABD dahil, çeşitli ülkelerdeki birçok üniversite Doğu Tıbbı uzmanlarını yetiştirmek için yepyeni bölümler oluşturmuştur. Migun Termal yatak sistemi Batı ve Doğu Tıbbı işbirliğinin neticesi olan yeni tıp çağının en doruk noktasıdır. Migun Termal yatak sistemi sağlık amaçlı masaj sisteminde yepyeni bir konseptir. Bu konsept Doğu Tıbbının gizemlerini ve ilkelerini Batı tıbbının bilimsel yaklaşımıyla sunuyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.