• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

02 Aralık 2014 20:07

Çubuk’ta Protokolü İmzalandı

Çubuk’ta Protokolü İmzalandı

cubukta Protokol imzalandiÇubuk’ta eğitim, kültür ve sosyal etkinliklerin tek bir noktada yürütülmesi için Çubuk Belediyesi, İlçe Mille Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü ve Çubuk Dernekler Federasyonu arasında “Kültürel etkinliklerde kurumlar arası işbirliği” adlı protokol imzalandı.

Çubuk Eğitim Gönüllüleri Derneği’ne ait yöresel yemekler lokantasında yapılan kahvaltıda bir araya gelen kurum ve kuruluşlar, oluşturulan protokole göre, eğitim, kültür ve sosyal etkinliklerin alanında planlanan çalışma ve hizmetleri karşılıklı işbirliği içerisinde yürütecek.

Toplantıya, Çubuk Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Acıelma, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Arslan, İlçe Müftüsü Bilal Kara, Çubuk Dernekler Başkanı Recep Taş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Karakuş, Çubuk Platformu Başkanı Şuayip Yaman ve İlçe Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Turgut Meydan katıldı.

Çubuk Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Acıelma, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Arslan,  İlçe Müftüsü Bilal Kara, Çubuk Dernekler Federasyonu Başkanı Recep Taş, konuşmalarının ardından ilçede kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerin ortak yürütülmesine ilişkin protokol imzalandı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.