• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

23 Eylül 2011 16:02

Çubuk’ta Terör Tepkisi

Çubuk’ta Terör Tepkisi

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, son günlerde artan terör olaylarına dikkat çekerek, hükümetin biran önce gerekli tedbirleri almasını istedi.

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, yaptığı basın açıklamasında, Ankara’da yapılan bombalı saldırının hemen ardından Bitlis-Tatvan, Siirt ve Van’da peş peşe saldırıların olduğunu belirterek, hükümetin biran önce tedbirler almasını istedi.

Avan, “Teröristler artık haklarını savunduklarını iddia ettikleri insanlarımıza da zarar vermeye başlamışlardır. Kendi çıkarları söz konusu olunca Türk-Kürt ayrım etmeden herkese zarar verebilecekleri bir kez daha ortaya çıkmıştır. Hükümetimizin terörle mücadelede askeri müdahaleleri daha çok sertleştirmesi ve operasyonlara ara vermeden, teröristlere göz açtırmadan devam etmelidir. Ayrıca bu teröristlerin maddi kaynaklarını kurutacak operasyonlara geçilmelidir. Bataklık kurutulmadan sivri sinekle mücadele edilemez. Yardım ve yataklık edenlere karşı gerekli tedbirler bir an önce alınmalıdır. Artık akan kanlar durdurulmalıdır” dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.