• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

19 Aralık 2009 00:42

Çubuk’ta Uyuşturucu Operasyonu

uyusturucuÇubuk’ta uyuşturucu tacirleri yakalandı.

Çubuk’ta 30 yaşındaki Y.N. adlı kişiye esrar satan 3 kişi ile bu kişilere aracılık eden bir oto yıkamacısı gözaltına alındı.

Bir ihbarı değerlendiren Çubuk Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı sivil polis ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi, Ege Sokak’ta bulunan V.S. adlı bir oto yıkamacısının dükkânında Y.N.’ye esrar satan 3 kişiyi takibe aldı. Uyuşturucu tacirleri A.A. (19), C.B. (46) ve S.Y. (19) ile birlikte 5 gramlık bir paket esrar satın alan Y.N., yapılan operasyonda suçüstü yakalandı. A.A., C.B. ve S.Y.’nin, daha önceden de uyuşturucu başta olmak üzere çeşitli suçlardan sabıkalı oldukları ortaya çıktı.

Çubuk Emniyet Müdürlüğü’nde ifadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edilen esrar satıcılarından 3’ü çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Çubuk Kapalı Cezaevi’ne gönderildi. Alıcı konumundaki Y.N. ise savcılıktaki sorgusundan sonra serbest kaldı. Yapılan sorgulama sonucu esrarcılarla birlikte çalıştığı iddia edilen oto yıkamacısı V.S. de gözaltına alındı. Şüphelilerin ev ve işyerlerinde yapılan aramada ise 5’er gramlık 219 paket esrar ele geçirildi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.