• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

05 Nisan 2009 15:12

ÇUDEF den Özden e Ziyaret

ÇUDEF Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özdeni ziyaret etti.

Çubuk’ta bulunan tüm derneklerin oluşturmuş olduğu Çubuk Dernekler Federasyonu (ÇUDEF)’in yönetim kurulu ve kendisine bağlı bulunan derneklerin başkanlarından oluşan kalabalık bir heyet Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Özden’i Yukarı Çavundur Belediyesi başkanlığı zamanından beri tanıdıklarını ifade eden Taş, o günlerden bu yana kendilerine olan sempati ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Taş, şunları kaydetti:’’Belediyenin rutin hizmetlerinin yanında, tarihi ve kültürel değerlere yapacağınız yatırım ve bu değerlerin ortaya konulması bizleri çok mutlu edecektir. Birlik ve beraberliğimizi, dayanışma ruhunu koruduğumuz sürece tüm sorunların üstesinden geleceğimize inanıyorum’’ şeklinde konuştu.

Özden, ÇUDEF’in özellikle son dönemlerde yaptıkları çalışmaları takdirle karşıladığını belirtti.

Özden; “Tarihi ve kültürel değerlerin yaşatılması konusunda yapmış olduğunuz girişimleri yakından takip ediyorum. Biz tüm sivil toplum kuruluşlarına ve derneklere aynı mesafede olacağız. İlçemizi birlik ve beraberlik içerisinde yöneteceğiz. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır’’ diye konuştu.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.