• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

02 Şubat 2009 01:18

DSP ÇUBUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Çubuk kabuğunu kırarak, bir Avrupa ilçesi olacak

15 yıldır Çubuk’ta yaşadığını belirten DSP Çubuk Belediye Başkan Adayı Haluk Aras, Çubuk’a hizmete hazır.

Belli ilkeleri olduğunun altını çizen Aras; “Bizde öncelik dürüstlük ve insanları sevmektir. Halkın katılımıyla dürüst ve şeffaf belediyecilikten yanayım. DSP ilçenin çehresini değiştirecek. Çubuk kabuğunu kırarak, bir Avrupa ilçesi olacak.

“Bedava Hizmete Son Vereceğiz”

Projelerini sıralayan Aras; Halkımızın katılımıyla şeffaf ve adil belediyeciliktir. Kişilere özel imara dur, projeli yeni imara devam edeceğiz. Çubuk – Ankara arası ulaşım ve trafik sorununu çözeceğiz. İşsiz gençliğe ve işsizlere iş istihdamı sağlayacağız. Bedava hizmete son vererek ilçemizin çıkarları için çalışacağız. Alt yapı hizmetlerini geliştireceğiz. Yeniden Yeşil Çubuk projesi yaratacağız. İçme suyu projesi, Öğrencilere burs imkânı sağlayacağız. Genç yaşlı herkes için spor kompleksi açacağız. El emeği göz nuru atölyeler açacağız. Kendi imkânlarıyla hacca gidemeyen Müslüman kardeşlerimizden 15 kişiye her yıl hacca göndermek olduğunu ifade etti.

Ekiplerinin hazır olduğunu belirten Aras, “Biz bu işi yapacağımıza inanıyorum. Yapanlardan en iyisini yapacağımıza da inanıyorum. Halkımızın desteğini aldık ve onların yanındayız.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.