• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

12 Aralık 2010 19:58

Federasyondan, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğine Takdir

Şehit Aileleri Federasyonu, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğini Ziyaret Etti.

Genel Merkezi Ankara’da bulunan Şehit Aileleri Federasyonu tarafından, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği ziyaret edildi. Dernek Başkanı Zeki Avan’a bu güne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı takdir belgesi verildi.

 Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği’ni ziyarette, Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Hamit Köse, Genel Sekreter Şükrü Elmas ve Muhasip üye Lütfü Arslan katıldı.

Şehit Aileleri Federasyon Başkanı Hamit Köse ziyarette yapmış olduğu konuşmasında; Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğinin Atatürk Mahallesi Adnan Menderes Bulvarında bulunan hizmet binasında yapılan tadilat ve yerinin dernek tarafından alınması nedeni ile hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Derneğin Türkiye’de hep ilkleri gerçekleştirdiğini ve diğer derneklere faaliyetleri konusunda örnek olduğunu kaydeden Köse, “Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğimiz yaptığımız ziyarette de görüldüğü gibi hizmet binasının yerinin alınması ve yapılan tadilat ile diğer derneklere örnek olacak bir çalışma gerçekleştirmiştir.

Ayrıca, dernek başkanı Zeki Avan’ın dernek kurulmadan önce ve dernek kurulduktan sonra şehitlerimiz ve gazilerimiz adına birçok başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bu başarılı çalışmaların bir kısmı Türkiye genelinde ilklerdendir. Bu çalışmalar diğer derneklerimize örnek bir model olmuştur. Biz federasyon olarak bu çalışmalardan dolayı dernek Başkanı Zeki Avan’a takdir belgesi vermeyi uygun gördük” dedi

        Derneğin başarılı çalışmalarının devamını temenni ettiklerini ifade eden Köse, Avan’a takdir belgesi ve teşekkür plaketi verdi.

Dernek Başkanı Zeki Avan’ da yapmış olduğu konuşmasında; Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Derneğimize yapmış olduğunuz bu anlamlı ziyaretlerinden ve federasyon tarafından takdir ve teşekkür ile ödüllendirilmem beni çok duygulandırmıştır. Derneğimize ve şahsıma vermiş oldukları manevi desteklerinden dolayı, şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum’ dedi.

          Ziyaretin anısına Avan’da Federasyon Başkanı Köse’ye, Çubuk ilçesi şehitlerinin resimlerinin bulunduğu Şehitler Duvar Saati’ni hediye etti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.