• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

31 Ekim 2010 15:47

Girişim A.Ş. Çubuk’ta Kurbanlık Satışlarına Başladı

Girişim Et Entegre A.Ş.Çubuk’ta Kurbanlık Satışlarına Başladı.

KURBAN SATISI

Kurban Bayramına sayılı günler kala Ankara’nın Çubuk ilçesinde kurbanlık satışları başladı.

İlçede Kurulan Perşembe pazarında ve çiftliklerde satışa sunulan kurbanlıklar Ankara’nın çeşitli semtlerinden gelecek müşterilerini bekliyor. 

         İlçede çiftçilerin yanı sıra Başkentlilerin beğenisine kurbanlıklarını sunan bir diğer üretici de, ilçenin birlik beraberliğinin simgesi ve gurur kaynağı olan ilçede bulunan 90 esnafın oluşturduğu Girişim Entegre Et A.Ş.’dir. Anadolu’nun kırsal yörelerinden kurban için gerekli özelliklere haiz hayvanları 2-3 aylık iken toplayan ve firmanın açık besi çiftliğinde tamamen doğal ortamda, doğal şartlarda arpa, mısır, saman vb. doğal maddelerle besleyip yetiştirerek kurbanlık olarak satışa sunuyor.

         Kurbanlıkların veteriner gözetiminde, açık besi çiftliğinde doğal yemlerle beslendiğini söyleyen Girişim Entegre Et A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şan, kurbanlık fiyatları sağlıklı hayvanların canlı olarak tartılmasıyla tespit edilen kiloları üzerinden fiyatlandırıldığını kaydetti. Titizlikle yetiştirdikleri kurbanlıkların yine titizlikle İslami kurallara göre hijyenik ortamlarda kesimlerinin yapıldığını ifade eden Şan,’’Ankara’nın en büyük ve birinci sınıf Et Kombina tesisimizde hijyenik ortamda İslami esaslara göre veteriner hekimlerimizin kontrolünde profesyonel kasaplarımızca kesimi yapılmaktadır. Ayrıca tesislerimizde randevulu kurbanlık kesimi de yapılmaktadır’’ dedi.

         Kurbanlığın bir telefon kadar yakın olduğunu vurgulayan Şan,’’ Elinizi ayağınızı kesmeyin, yorulmayın, zahmet çekmeyin. Kaliteyi Güvenle Hesaplı Alın.  Cumhuriyet Mah. Süreyya Cad. No : 2 de bulunan Entegre Tesisimizin 0312 837 11 54 nolu telefonu ile bize ulaşa bilirisiniz’’ şeklinde konuştu.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.