• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

24 Temmuz 2014 12:25

Gökçek, Yoksul Ailelerin Evlerine Konuk Oldu

Nevin Gökçek ve Başkan Acehan yoksul ailelerin evlerine konuk oldu.

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, eşi Müberra Acehan ile Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) Onursal Başkanı, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek gıda ve yardım paketleri dağıttı.

Çubuk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından daha önceden tespit edilen ailelerinin evlerine konuk olan Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, özellikle yaşlı, çocuk ve engellilerle yakından ilgilenerek onların sağlık ve eğitim gibi birçok konudaki sorunlarını dinledi.

Nevin Gökçek’e ziyarette, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, eşi Müberra Acehan ve Ak Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş, eşi Rabia Demirbaş da eşlik etti.

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan’ı ve Nevin Gökçek’i karşılarında gören aileler şaşkınlıkla sevinci bir arada yaşadı. Gökçek ziyaret ettiği ailelere gıda, giysi ve temizlik malzemelerinin yanı sıra para yardımında da bulundu. Gökçek, konuk olduğu ailelerin çocuklarını da hediye ettiği oyuncaklarla sevindirdi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.