• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

01 Ağustos 2013 12:50

İşçiler ve Vali Birlikte İftar Yaptı

ankara vali yuksel iftar ozkul karo iftarAnkara Valisi Alâaddin Yüksel, Akyurt ve Çubuk ilçeleri bölgesinde bulunan karo fabrikasında işçilerle iftar yaptı.

Her yıl değişik sektörlerden çalışanlarla ramazan iftarlarında buluşan Vali Yüksel’in bu yılki durağı yer karoları imal eden Özkul Karo oldu.

Esenboğa-Çubuk Yolu kavşağında yer alan fabrikadaki iftar buluşmasına; Akyurt Kaymakamı Mustafa Yiğit, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Şirket Özkul Karo Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile fabrika çalışanları katıldı.

İşçilerle iftar sofrasında buluşmaktan memnuniyet duyduğunu dile getiren Vali Yüksel, mağfiret ve bereketi bol bir ayda kendisiyle birlikte iftar yapan fabrika yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür etti.

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, iftar sonrasında fabrika yöneticileri ve çalışanlarıyla yaptığı sohbette Ankara’nın geleceği üzerine düşüncelerini paylaştı.

Vali Yüksel; “Eğitim, Sağlık, Enerji, Turizm, Tarım aklınıza gelebilen bütün sektörleri vagon vagon arka arkaya koyun, bu vagonları taşıyacak bir lokomotife ihtiyaç var. Bu lokomotif siz aziz Ankaralıların ortak aklıdır. Herkesin el ele tutuşarak Ankara’yı hep beraber kalkındıracağız” diye konuştu.

Expo fuarlarının düzenlendiği, modern fuar ve kongre merkezlerinin bulunduğu, tarımın geliştiği, çiçek borsasının kurulduğu, spor tabanlı olimpiyatlara ev sahipliği yapan, gelişmiş bir bilişim vadisine sahip olan, turizmde, sağlıkta, termal kaynaklarda ve kültürde gelişmiş bir Ankara hayal ettiğini söyleyen Yüksel, kendisinin ve Ankara’daki 25 ilçe kaymakamının bu doğrultuda çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Çalışanların sorunlarını da dinleyen Vali Yüksel çıkışta karo fabrikası çalışanlarıyla toplu fotoğraf çektirdi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.