• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

03 Mart 2010 23:07

Kampçılar Çubuk’ta

cubuk turkiye karavanacilar dernegiANKARA – Türkiye Kamp ve Karavan Derneği üyeleri Ankara’nın Çubuk ilçesini ziyaret etti.

Merkezi Ankara’da olan ve 44 yıldan beri kampçılık ve karavancılık turizmine hizmet veren Türkiye Kamp ve Karavan Derneği’nin olağan genel kurulu Esenboğa Airport Otel’de yapıldı.

Tek liste olarak girilen genel kurulda, başkanlığa Bülent Karaboncuk, yönetim kuruluna ise Metanet Çulhaoğlu, Ferhat Çağrı, Özdemir Sonsoy, Yalçın Mengü, Cangiz Ergin ve Sabahattin Ergin seçildi.

Daha sonra Çubuk ilçesini gezen Kamp ve Karavan Derneği üyeleri adına konuşan Başkan Karaboncuk, Çubuk’un Ankara’ya yakın ve doğal güzelliklere sahip bir ilçe olduğunu belirterek, şunları söyledi: ”İlçe yöneticilerinin kamp-karavan turizmine ilgi göstermeleri ve bu turizm ürününü bu yörede de yayınlaştırmaları için toplantımızı bu bölgede gerçekleştirdik. ”Modern kampingler için Belediyelerle el ele” sloganı ile başlattığımız çalışmamızı bu yöre yetkililerine de sunacağız ve onlara bu projeyi gerçekleştirdikleri taktirde bölge halkına sağlayacakları katma değeri anlatacağız”dedi.

Doğal güzellikleri, güneşi, iklimi, sımsıcak insanlar ile Türkiye’nin kamp-karavan turizmi için bir cennet olduğunu ifade eden Karaboncuk, Ankara’ya çok yakın ve bakir alanlara sahip Çubuk’un da kamp ve karavan turizmi için çok büyük potansiyele sahip olduğunu sözlerine ekledi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.