• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

28 Şubat 2009 00:34

Karayalçın; “Biz Projelerimizi Konuşuyoruz”

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, seçim çalışmaları için geldiği Çubuk’ta seçim çalışması yaptı.

“Ankara’da Karayalçın Çubuk’ta Salih Er, Oyunu CHP’ye Ver” sloganı ile bir seçim çalışması içerisine giren Çubuk CHP Çubuk Belediye Başkan Adayı Salih Er Ateş Düğün Salonunda seçmenlerine seslenerek Çubuk için yapacaklarını dile getirdi.

Toplantıdaki konuşmasında, kendisini dinlemeye gelenlerin çokluğundan mutluluk duyduğunu ifade eden Karayalçın, “Bu kalabalık gösteriyor ki Çubuk’ta açık hava toplantısı yapmalıyız. Çünkü her geçen gün büyüyoruz. Bizim başkaları ile kavgamız yok. Bizim projelerimiz var. Biz projelerimizi konuşuyoruz” diye konuştu.
Çubuk’ta büyük bir iş gücü potansiyelinin olduğun, bu potansiyeli de mutlaka değerlendireceklerini de kaydeden Karayalçın, sözlerine şöyle devam etti; “Ankara’nın Çubuk’un kamyoncuları işsizken sen neden Urfa’dan kamyon getiriyorsun? Biraz hemşericilik yap. Oysa biz bu yıl içinde 25 bin kişiye istihdam sağlayacağız. Biz Ankara’ya dikeceğimiz fidanları İtalya’dan ya da Çin’den değil, Çubuk’tan alacağız. Çubuk’ta tarım ve hayvancılık mutlaka gelişecek. Kuracağımız Kırsal Kalkınma Birimimiz üreticilerle iç içe olacak” dedi.

Bir grup CHP’li gençler tarafından “Katil ABD, İşbirlikçi AKP” sloganları atıldı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.