• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

06 Temmuz 2019 16:01

Kurban Bayramında rahat kesimin adresi Çubuk

Kurban Bayramında rahat kesimin adresi Çubuk

Çubuk ta besi çiftliklerinde satışa sunulan kurbanlıklar büyük ilgi görüyor.

Ulaşım da hiçbir sıkıntısı olmayan Çubuk Besici Çiftliği , kurban bayramı öncesi modern tesislerini ve kurbanlık hayvanlarını görmeye davet etti.

Ahlaki değerlere önem veren ve dürüstlüğünü ön plana çıkan besiciler çalışkanlığını da gören müşterileri kurbanlıklarını her sene olduğu gibi bu senede burayı tercih ettiklerini ve memnuniyetlerini belirtiyor. Çubuk’ta kurbanlık büyük baş hayvan satışları tüm hızıyla sürerken, kurbanlık yaşını dolduran hayvanlar uygun fiyatta satılıyor.

Müşterilerinin Kurban Bayramında rahat ve huzurlu bir ortamda kurban keseceklerini belirten Çubuk Besi Çiftliği işletmesi, Kurban Bayramı öncesi sıkı bir hazırlık yaptık. Kurban kesim yerlerimizi tamamlandık. Çiftliğimizde kurbanlık alan vatandaşlarımız hiç zorluk çekmeden çiftlik içerisinde kurulu olan sistemimizle kesimini yapıyoruz. Bunun içinde profesyonel bir kasap kadromuz var. Vatandaşlarımızın kurban kesiminden parçalama işine kadar her konuda yardımda bulunacağız. Kurbanlık alan vatandaşlarımız için çeşitli ikramlarımız var.  Çubuk halkına en iyi kurbanlığı sunmak için çalışıyoruz. Kurban kesimi sonrası vatandaşlarımızı evlerine gönül rahatlığı ve memnuniyetle göndermek bizi de çok mutlu ediyor” dedi.

Önceliklerinin her zaman insanlara hayırlı işler yapmak olduğunu söyleyen Çubuk Besi Çiftliği yetkilileri: “Geçen seneye göre kurban fiyatlarımızda çok büyük bir fark olmadı. Her sene ortalama 120 kurban kesimi yapıyorduk. Bu sene bu oranı 150 adete çıkarmayı hedefliyoruz. Kesim konusundan dinimize uygun şartlara göre kesiyoruz. Bu konuda hassas davranmaya çalışıyoruz.  Hizmetimiz boyunca kurbanlıklarımıza gereken önemi veriyor, sonucunda da müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.