• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

01 Ocak 2014 19:04

Lider Çubuk Aksiyon Haber

cubuk aksiyon yeni haberYayın hayatına 2008 yılında başlayan Çubuk Aksiyon Haber 6. yaşına girerken ilçenin en çok tıklanan haber sitesi oldu.

Çubuk Aksiyon Haber 2014 yılının başında internette dünya site ölçümlerini yapan Uluslararası reyting ölçümcüsü toplist sitesi “www.alexa.com” web sitesinin verilerine göre 1. sıraya gelerek, Çubuk’ta en çok tıklanan haber sitesi oldu.

Alexa’nın 01 Ocak 2014 raporlarına göre Çubuk’taki haber sitelerinin Traffic Rank sıralaması ise şöyle:

Çubuk Aksiyon: 47.595

Çubuk Medya: 49.055

Çubuk Haber: 50.037

Çubuk Sesi: 53.163

Aksiyon Gazetesi: 79.977

Çubuk Ajans: 86.643

Çubuk Aksiyon İnternet Haber olarak;

–        Okuyucularımıza bazen acı kötü haber verdik üzdük, bazen de mutlu iyi haber vererek yüzünü gülümsettik.

–        Çubuk’un gündemini an an takip ederek, yine ilçenin güncel haberlerini sizlere aktarmaya 5 yıl boyunca devam ettik.

–        Kuruluş tarihimiz 2008 yılından bu yana okuyucularına, haberlerinde tarafsız yayıncılığı ile görselliğimizi paylaştık.

–        www.cubukaksiyon.com  şimdiye kadar birçok okuyucusu ile haber, yazı, resim ve video göstererek okuyucumuzun beğenisini kazanmaya çalıştık.

–        Bundan sonra da hedefini şaşmadan, internet haber okuyucularına, kaliteli doğru kaynaklardan haberlerini yine değerli okuyucuların yorumuna sunacağız.

Haber sitemizin okuyucularımıza sağladığımız kullanımı kolay, hızlı okuma, güzel bir görünüm özelliğimiz ile siz değerli okuyucularımıza 6 yıl haber verme hizmetinde bulunduk. Okuyucularımızdan aldığımız bu güçle de yayın politikamızı değiştirmeden yolumuza devam ediyoruz.

OKURLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Çubuk Aksiyon Haber Sitesi’nin yayıncısı Müfit Onbaşı konuya ilişkin yaptığı açıklamada: “Öncelikle okuyucularımızın bize göstermiş olduğunuz ilgi, yardım ve yorumlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Bu ünvanı elde etmek hiç de kolay bir iş değil. Bu başarıyı tüm arkadaşlarımız, okurlarımız ve bizleri destekleyenlerle birlikte elde ettik. Gazetecilik aşkına teknolojiyi ekleyerek bu başarıyı elde ettik. Bütün dünyanın kabul ettiği dünya çapındaki “toplist” internet sitelerinin ölçümlerini yapan “www.alexa.com” isimli sitesinin değerlerine göre de www.cubukaksiyon.com  internet haber gazetemiz ilçenin bir numaralı internet haber gazetesi oldu. Bizi takip eden tüm okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Müfit Onbaşı konuşmasının devamında:“ Günümüz teknolojisine değişime ayak uydurmak için siz değerli takipçilerimizin fikir ve görüşlerini değerlendirerek, sitemizi hem güncel tutuyor, hem de sürekli yeniliyoruz. Yine okuyucularımızın ve abonelerimizin görüş ve fikirlerini değerlendirerek böyle bir ara yüz değişimine karar verdik. Bizi ziyaret eden bütün takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. www.cubukaksiyon.com  web haber adresimizde sizlere kuruluş tarihimiz 2008 yılından bu yana sizlere haberlerde tarafsız yayıncılığımız ile görselliğimizi paylaştık. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli, güvenilir ve doğru kaynaklardan haberlerimizi, yine siz değerli okuyucularımızın yorumuna sunacağız. Okuyucularımızın haberlere yazdıkları yorumlardan güç alarak onlara en güzel haberler sunmaya devam ediyoruz. Bizi izleyen, takip eden herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.