• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

03 Nisan 2009 20:18

MHP den Özden e Tebrik

Seçimlerin ardından göreve başlaması ile birlikte Başkan Özden, kutlama ziyareti için gelenlerin akınına uğramaya başladı.

Çubuk’ta Ak Partiden Belediye Başkanlığına seçilerek göreve başlayan Başkan Lokman Özden’i MHP Çubuk Belediye Başkan Adayı Mustafa Gökmen ve Meclis üyesi adayları ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Başkan Özden’e karşı Başkanlık mücadelesi veren MHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Gökmen, MHP Çubuk ilçe Başkanı Celalettin Keser, MHP listesinden Belediye Meclis Üyesi seçilen Satılmış Çolak, Mustafa Kumcu, Zeki Avan, Galip Karabudak, Cengiz Kılıç, İsmail Koparan ile meclis üyesi adayları Başkan Özden’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

MHP Belediye Başkan Adayı Mustafa Gökmen, seçimlerin sona erdiğini belirterek, Başkan Özden’e başarılar diledi. Demokratik bir seçim süreci yaşandığını ifade eden Gökmen, bu günden itibaren ilçeye hizmet için kendisinin ve meclis üyelerinin her türlü desteği Başkan Özden’e vereceklerinin altını çizdi. Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’de ’’Tüm adaylarımız Çubuk’a hizmet amacı ile aday oldular. Hepinse teşekkür ediyorum. Ancak artık seçimler geride kaldı. Parti rozetimizi çıkararak tüm hemşerilerimizi kucaklayarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz tüm sivil toplum örgütleri, siyasi partiler ve yöneticiler olarak ilçemizin ortak çıkarlarında birlik ve beraberlik içersinde hareket edeceğiz. Tüm projelerde birlik ve beraberlik içersinde hareket edeceğiz herkesin görüş ve önerilerine biz açığız. Bu sizin projeniz bizim projemiz demeyeceğiz. Aksine bu ilçemizin projesi diyeceğiz’’dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.