• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

24 Mart 2010 22:51

Minikler Harçlıklarını Bağışladılar

basakpinar anaokuluTerör Mağdurları Derneğini ziyaret eden kreş öğrencileri, harçlıklarını derneğe bağışladılar.

 Çubuk Özel Başak Pınar Kreşi öğrencileri, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğini ziyaret ettiler.

 Çubuk Başak Pınar Kreşi Kurucu Müdürü Hatice Erdoğan, Sınıf Öğretmeni Dilek Çetin ve minik öğrenciler, 18 Mart 2010 Çanakkale Şehitlerini Anma Haftası nedeni ile Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğini ziyaret ederek, harçlıklarını derneğe bağışladılar.

 Minikler, Dernek Başkanı Zeki Avan, Şehit babası Ramazan Gergin, Ahmet Şahin, Güneydoğu Gazisi Hasan Yalama ve Ali Küt tarafından karşılandılar. Öğrencilere 18 Mart Şehitleri Anma Haftası hakkında bilgi veren Avan, daha sonra Çubuk ilçesinin şehit ve gazilerinin resimlerini gösterip, kısa öz geçmişleri hakkında bilgi verdi. Avan, ayrıca resimlerdeki şehitlerin ve gazilerin neden şehit ve gazi oldukları hakkında da bilgi verdikten sonra,’Derneğimizi ilk defa kreş öğrencileri tarafından ziyaret edilmiştir. Bu ziyaret bizleri, şehit ailelerimizi ve gazilerimizi çok memnun etmiştir. Ayrıca öğrencilerin kendi harçlıklarından derneğimize yapmış oldukları anlamlı bağışlar bizleri çok duygulandırmıştır’ dedi.

Kreş öğrencilerinden, Evren Erdoğan, Halime Güleren, Beste Küçük, Aybüke Yalkın, Hamza Çalışkan, Berkcan Kaderoğlu, Özge Duru Yalçın, Umutcan Muratoğlu, İrem Dorkut, Efe Turlak ve Boran Keser biriktirdikleri harçlıklarını zarfların içerisine koyup derneğe bağış yaptılar. Şehit aileleri ve gaziler tarafından öğrenciler ve misafirlere yapılan ikramlardan sonra, Dernek Başkanı Avan da ziyaretin anısına öğrencilerin sınıfına Türk Bayrağı ve Çubuk Şehitlerinin resimlerinin bulunduğu Şehitler Saati hediye etti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.