• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

31 Ekim 2016 09:58

Önlem Alınmazsa Daha Çok Kaza Olacak

Önlem Alınmazsa Daha Çok Kaza Olacak

Akkuzulu yolu üzerindeki trafonun önünde kesişen 2 kavşakta meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.

Kaza, Yıldırım Beyazıt Mahallesindeki Berat ile Rauf Denktaş caddelerinin kesiştiği kavşakta akşam saatlerinde meydana geldi.

Ankara Şabanözü kara yolu üzerindeki Akkuzulu kavşağına yapılan yol çalışmaları nedeniyle kapanan yol, diğer yan yollardan sağlanıyor.

Şabanözü Ankara arası giden sürücüler ile Çubuk Akkuzulu mahallesi arası giden sürücüler için kontrolsüz kavşak, kazaya neden oluyor.

Çubuk’tan Akkuzulu mahallesine hareket halindeki Fatih Baştan yönetimindeki 06 S 4760 plakalı otomobil ile Kur’an Kursu öğrencilerini taşıyan Şabanözü’den Ankara istikametine giden Murat Kocaman idaresindeki 06 AG 9587 plakalı minibüs çarpıştı.

Kazada sürücülerden Murat Kocaman ile araçlardaki Muhammet Emin, Mustafa Şentürk, Gönül, Arzu ve Batuhan Baştan yaralandı.

Yaralılar, olay yerinde gelen ambulanslarla önce Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesine, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Ankara’da ki çeşitli hastanelere sevk edildi.

Vatandaşlar 4 gün içinde meydana gelen 3 kazada 12 kişinin yaralanmasından dolayı üzüntü yaşadıklarını belirtti. Yaralı yakınları, önlem alınmazsa daha fazla kişinin canı yanmasından endişe duyduklarını belirtirken, yetkililerden kavşağa bir çözüm bulunmasını istediler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.