• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

24 Şubat 2009 01:26

Özden’den ÇUDEF – YIL-DER Ziyareti

ozden-cudef-yilder

Çubuk’ta seçim çalışmalarına hız veren Ak Parti Çubuk Belediye Başkan adayı Lokman Özden, ÇUDEF ve YIL-DER’i ziyaret ederek derneklerin öneminden bahsetti.

İlçe de ziyaretlerine devam eden Ak Parti Çubuk Belediye Başkan adayı Lokman Özden, Belediye Meclis Üyesi adayları ve AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Acehan ile birlikte Çubuk Dernekler Federasyonu (ÇUDEF) Başkanı Recep Taş’ı, YIL-DER Ercan Arslan’ı ve üyelerini dernek binalarında ziyaret etti. ÇUDEF’in faaliyetlerini yakından takip ettiğini ve güzel çalışmalara imza attıklarını belirten Özden, sözlerine şöyle devam etti:’’ Derneğinizin çalışmalarını yakından takip ediyor ve çalışmalarınıza destek veriyoruz. Dernek olarak sosyal faaliyetler düzenlediğinizi biliyorum. İlçemizde bulunan tüm dernekleri bir çatı altında birleştirdiğiniz ve ilçe birliği konusunda önemli projelere imza attığınızı da biliyorum. Artık yeni yasa ile sivil toplum kuruluşları da kent konseyinde temsilci olarak bulunacak ve hizmetlerin takibini yapabileceklerdir. Sivil toplum örgütleri, derneklerimizle el ele vereceğiz ve Çubuk’u beraber yöneteceğiz. Belirli bir kesim bu Çubuk’u yönetmeyecek, her zaman diyorum diyalog için biz el ele vererek Çubuk’u çağdaş bir kent haline getireceğiz” dedi.

ÇUDEF Başkanı Recep Taş ise Özden ve ekibine başarılar dilerken, “İlçemize kim bir çivi çakarsa biz onun yanında olacağız” dedi. Ziyaretlerde YIL-DER ve ÇUDEF Başkanları, Özden ve ekibine dernek faaliyetleri hakkında kısa bilgiler verdiler.

Hüseyin Yiğiner

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.