• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

11 Nisan 2009 17:34

Platformu’ndan Başkan Özden’e Ziyaret

Çubuk Platformu Başkanı Ahmet Yalçın ve yönetim Kurulu üyeleri, yeni seçilen Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İlçenin meselelerinin kendi meseleleri olduğunu vurgulayan Çubuk Platformu Başkanı Ahmet Yalçın; “Biz Platform üyeleri hiçbir çıkar gözetmeden işimizi gücümüzü bırakıp ilçemizin dertlerini dert edip yöneticilerimiz ile birlikte çözüm yolları için çalışıyoruz. İlçenin en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisiyiz. İlçemizin çözüm bekleyen o kadar çok problemi var ve bu problemler sizlerin önderliğinde sivil toplum kuruluşlarının ve ilçe halkının katkıları ile çözüleceğine inancımız tamdır” Şeklinde konuştu.

Lokman Özden de; “Platformun çalışmalarını yakından takip ediyorum. Takdire şayan, güzel işler yapıyorsunuz. Bundan sonra Çubuk için yapacağınız tüm çalışmalarda belediye olarak elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Bizde ve sizde bu Çubuk sevgisi olduktan sonra yapılamayacak hiçbir şey yoktur. Her konuda sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket edeceğim. Her şeyi sizlerle paylaşacağım. Hep birlikte ilçemizi modern ve çağdaş bir kent yapacağız’’dedi.

Platform yönetim kurulu ile bir süre fikir alış verişinde bulunan Özden, ’’ Proje, önerilerinize ve eleştirilerinize açıkım. Çubuk için ne yapmamız gerekiyorsa hazırım” ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.