• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

09 Eylül 2015 22:18

Sanayiye Güvenlik Önlemi

Sanayiye Güvenlik Önlemi

sanayi sitesi kamera sistemi (2)

Çubuk sanayi sitesine mobese tipi güvenlik kamerası takıldı.

Son zamanlarda artan hırsızlık olayları ve modifiye araçların sanayi içerisinde dirift atması sonucu sanayi sitesi direklerine kameralar takıldı.

Özel bir firma tarafından takılan toplam 18 adet mobese tipi plaka okuma özelliği de olan kameralar sanayinin bütün her yerini görecek şekilde ayarlanarak 24 saat kayıt yapıyor.

Konuyla ilgili Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan’ı makamında ziyaret eden sanayi esnafı, yapılan güvenlik kameraları ve atılan asfaltlar için teşekkür plaketi verdi.

Esnaflar adına konuşan kooperatif başkanı Ömer Türk, ”Başkanımız esnaftan hiçbir şey esirgemiyor. Biz bir istiyoruz, başkanımız bin veriyor” dedi.

Kurulan kamera sisteminin üzerlerindeki büyük yükü aldığını ve kendilerini rahatlattığını anlatan Türk,” Sanayi sitemizin içinde asfaltlanmayan yollarımız vardı sağ olsun başkanımız yollarımızı asfaltladı. Sanayi sitemizin en büyük sorunu güvenlik konusuydu. Özellikle gençler sanayi içerisinde dirift atıyorlardı ve sık sık kazalar oluyordu. Esnafımız geceleri rahat uyuyamıyordu, tedirgin oluyorlardı. Sağ olsun başkanımız bu konuda da bizim isteğimizi yerine getirerek sanayi sitemizin içerisini güvenlik kameralarıyla donattı” diye konuştu.

Güvenlik sisteminin iki temel özelliği olduğunu ifade eden Başkan Acehan, bunlardan birincisinin kablosuz bir sistem olması ikincisinin ise internet üzerinden görüntülerin takip edilebiliyor olması olduğunu belirtti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.