• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

26 Temmuz 2015 10:52

Sevilen Komiserden Veda

huseyin bayrak cubuk

Uzun süredir Çubuk’ta görev yapan ve gerek emniyet mensuplarının gerekse Çubuk halkının sevgisini kazanan Çubuk Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Komiseri Hüseyin Bayrak’ın tayini çıktı.

2005 yılında Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bir süre ekipler amiri olarak görev yaptıktan sonra,  uzun süre Asayiş Büro Amirliği görevini yürüten Bayrak, ilçedeki görev süresi içerisinde birçok faili meçhul cinayet, hırsızlık ve gasp olaylarını kısa sürede çözerek faillerini ortaya çıkartmasını sağlamıştı.

Çubuk’ta önemli operasyonlara imza atan ve 7’den 77’iye ilçede herkesim tarafından sevilen Komiser Hüseyin Bayrak, iyi bir ekip çalışması yapmasıyla, herkese yardım etmesiyle, hem cepten hem de emniyetten her saat kolay ulaşılabilirliğiyle, iyi bir istihbarat bilgisine sahip olmasıyla, konulara hakim olmasıyla, suç işlenmeden önleyici faaliyetleriyle, herkesle uyum içersinde çalışmasıyla, suç örgütleri ve suç işleyen insanlar tarafından hiç sevilmemesiyle daha çok biliniyor.

Görev süresi içerisinde özellikle ilçede kümelenmek isteyen uyuşturucu çetelerine ve haraç çetelerine göz açtırmayan Hüseyin Bayrak’ın, Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki görevine önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.