• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

29 Temmuz 2010 13:25

Sosyal Güvenlik Merkez Ağını Büyütüyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Ankara İl Müdürlüğü sosyal güvenlik merkezleri ağını büyütüyor.

          Merkezler zincirine yeni eklenen Elmadağ Sosyal Güvenlik Merkezi, vatandaşa hizmet vermek için gün sayıyor.

 SGK Ankara İl Müdürü Ali Pekten, yazılı açıklamasında, Elmadağ Sosyal Güvenlik Merkezinin gelecek günlerde açılacağını belirterek, vatandaşın ayağına hizmet götürmek için çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

 Vatandaşa yerinde hizmet vermek için geçen yıl Beypazarı, Çubuk, Etimesgut, Kazan, Kızılcahamam, Pursaklar, Sincan, Siteler, Ostim ve Şereflikoçhisar Sosyal Güvenlik Merkezi ile yaklaşık 6 ay önce Polatlı Sosyal Güvenlik Merkezini açtıklarını belirten Pekten, mekan ve donanım olarak tüm hazırlıkları tamamlanan Elmadağ Sosyal Güvenlik Merkezinin yakında hizmet vermeye başlayacağını kaydetti.

 Pekten, şöyle devam etti:

 ”Vatandaş odaklı hizmet vermeye çalışan bir müdürlük olarak açtığımız sosyal güvenlik merkezleri vatandaşlarımız için çok önemli. Vatandaşlarımız sosyal güvenlik merkezlerimiz sayesinde il merkezine gelmek yerine ayağında hizmet alıyor ve tüm işlemlerini burada yaptırabiliyor.

 İlçelerimize açtığımız merkezlerimiz bir yıl içerisinde bir milyon işlem yaptı. Bu rakam, vatandaşlarımızın işlemlerini yerinde ve zahmetsiz yaptırabilmesi için merkezlerimizin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Biz de bu önemin farkında olarak önceden açtığımız 11 sosyal güvenlik merkezi zincirimize Elmadağ Sosyal Güvenlik Merkezimizi de ekliyoruz. Açtığımız sosyal güvenlik merkezleri bunlarla da sınırlı kalmayacak. Önümüzdeki aylarda Gölbaşı, Mamak, Haymana, Çankaya, Keçiören, Yenimahalle ve Akyurt ilçelerimize sosyal güvenlik merkezi açarak, yerinde hizmet zincirimizi genişleteceğiz” dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.