• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

01 Nisan 2010 00:03

Sporculara Kaymakamlıktan Madalya

sporcu kaymakam madalyaÇubuk Kaymakamı Meftun Dallı, atletizm sporu dalında dereceye giren sporcuları madalya ve ayakkabı ile ödüllendirdi.

Geçtiğimiz hafta Aşağı Çavundur Mahallesi’nden başlayıp, Atatürk Parkında son bulan Kaymakamlık Koşusu’nda, dereceye giren atletler için Çubuk Kaymakamlığında ödül töreni düzenlendi.

Ödül törenine İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Melik Engin Çelenk ve öğrenciler ve antrenörler katıldı. Sporcular ve öğretmenlere teşekkür eden Kaymakam Dallı, Çubuk’ta spor olarak büyük yeteneklerin olduğunu ve bunun çoğunluğunun okullarda bulunduğunu söyledi. Atletizmin tüm sporların anası olduğunu vurgulayan Kaymakam Dallı, spor adına tüm yeteneklerin  ortaya çıkarılıp Çubuk ve Türkiye’nin sporuna kazandırılması gerektiğini dile getirdi.  

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Melik Engin Çelenk de atletizm ile başlayan organizasyonun diğer spor dallarında da devam edeceğini belirterek, hedeflerinin bireysel spor dallarında gençlerin içinden elit sporcuları bularak onların daha iyi yerlere gelmesini sağlamak olduğunu bildirdi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.