• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

23 Mart 2010 00:36

Tunçel 7. Şubesini Pursaklar’a Açtı

web tuncel pursaklar subesi 1Tunçel Marketler zinciri Pursaklar’a 6. şubesini açarak marketler zincirine yeni bir halka daha ekledi.

Açılışa Tunçel Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tunçel yeni market zincirinin Pursaklar şubesinin açılışını Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve çok sayıda halk, siyasi, iş dünyasından katılanlar ile şölen havasında bir açılış gerçekleştirildi.

Dişçi Ali lakabı ile anılan Ali Tuncel tarafından Çubuk’ta ilçe halkına en kaliteli hizmeti, en kaliteli ürünü, en uygun fiyata sunmak için 60 yıl önce hizmete başlayan ve Ankara’nın önde gelen yerel perakendecilerinden Tunçel Marketler Zinciri, 7. şubeni Pursaklar’a açtı.

Kalite, hizmet, güven sloganı ile Çubuk’ta şubelerini sırayla hizmete sunan Tunçel Marketler önce 4 şubesini Çubuk’a 5. Şubesini Akyurt’a 6. şubesinide Pursaklara açmayı başardı.

Lezzetli ikramların sunulduğu, çocuklara yönelik yapılan aktivitelerle keyifli anların yaşandığı açılışta ilgiden dolayı memnun olduklarını ifade eden Tunçel Market Yetkilileri, yeni şubenin tüm Pursaklılara hayırlı olması temennisinde bulundular.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • zehra esin 22 Ocak 2011 11:53 CEVAPLA

    i günler bana pursaklardaki şubenizin açık adresini yollarmısınız . teşekkür edrim.facebooka atarsanız sevinirim.