• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

HABER DETAYI

07 Şubat 2010 01:06

Türkiye Hapkido Şampiyonasında Çubuk Şampiyon

turkiye hapkido cubukÇubuk’ta yapılan Türkiye Hapkido Şampiyonası’nda ikinci gün müsabakaları sona erdi.

Şampiyonada erkekler ve bayanlarda 22, 27, 32, 34, 44, 47 ve 52 kilo müsabakaları yapıldı. Çubuk Belediyesi Kapalı Spor Salonu’ndaki karşılaşmalarda 70 erkek, 10 bayan sporcu mücadele etti. Şampiyonada, erkeklerde 22 kiloda Efe Öztürk(Çubuk), 27 kiloda Enes Yemişci (Çubuk), 34 kiloda Osman Güven (Çubuk), 32 kiloda Onur Genç (Malatya), 44 kiloda Hasan Tekaüt (Çubuk) birinci olurken, bayanlarda da 27kiloda Aycan Yanık (Çubuk), 47 kiloda Nihal Genç (Sivas) ve 52 kiloda Esra Çakır (Çubuk) birinci oldu. 

         Şampiyona sonunda takım olarak birincilik kupasını 85 puanla Çubuk Yücelhan Spor Kulübü, 40 puanla İkincilik kupasını Sivas – Darende Spor Kulübü,  33 Puanla Malatya – Darende Spor Kulübü ve 11 puanla Altınpark 23 Nisan Spor Merkezi üçüncülük kupasını aldılar. Dereceye giren sporculara madalyalarını ve çeşitli hediyelerini Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden verdi. Karşılaşmanın sonunda da Çubuk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Engin Çelenk tarafından Başkan Özden”e spora katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

 Karşılaşmaya Belediye Başkanı Lokman Özden, Milli Eğitim Müdürü M. Mensur Toprak, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Engin Çelenk, Hapkido Federasyonu Teknik Kurul Başkanı Halil Kozanoğlu, Hapkido Federasyonu Merkez Hakem Kurul Başkanı Berhan Arslan, bazı illerden gelen Hapkido hocaları ve öğrencileri ile ilçe halkı katıldı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.