• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

16 Ocak 2018 15:43

Yağdıran Ticarette Lastik Kampanyası

Yağdıran Ticarette Lastik Kampanyası

Çubuk sanayi sitesinde yerli malı olan Petlas’ın Çubuk Ana Bayiliğini yağan Şerafetdin Yağdıran, ilçe Bayiliğini yürüttüğümüz Petlas’ın değişik marka ve modeldeki traktör, kamyon, kamyonet, iş makinesi, otomobil, olmak üzere her türlü lastik çeşidiyle birlikte tüm araçlar için akü çeşitlerinin mevcut bulunduğunu kaydetti.

Kış mevsiminin başlaması ile birlikte yol kullanıcılarının soğuk hava şartlarında, karlı ve buzlu yollarda güvenli bir trafik ortamında seyahat edebilmelerini sağlamak ve lastik kaynaklı trafik kazalarını ve trafik kazası neticesi ölüm ve yaralanmaları en aza indirmek amacıyla, ülkemizde her yıl 1 Aralık ile 1 Nisan tarihleri arasında kış lastiği kullanımı zorunluluğu getirildiğini kaydeden Yağdıran: “ Çubuk sanayi sitesinde sanayi caddesi üzerindeki satış mağazamızda lastikleri kış lastikleri ile değiştiriyoruz ve balans ayarı yaparak hizmet veriyoruz” dedi.

Merkezi Çubuk Şubesi Ankara Yenimahalle’de olan Yağdıran Ticaret Petlas Ana Bayii: sıfır lastik satışı, Petlas lastik satışı, kışlık lastik satışı, yazlık lastik satışı, 2.el lastik satışı, sıfır jant satışı, 2.el jant satışı, lastik tamiri, lastikçi, 7/24 yol yardım, lastik oteli, rot balans ayarı, uygun fiyata lastik satışı vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Yağdıran: “Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz”  diye açıkladı.

Petlas marka sıfır lastiklerde 15 yaş altı binek araçlara 4 lastiğe 1 yıl, 2 lastiğe 6 ay ücretsiz yol yardım hizmeti.

ALO LASTİK JANT YOL YARDIM: 0507 771 2909

Merkez: Cumhuriyet Mah. Yeni Sanayi Sitesi 18. Sk. No:1 Çubuk-ANKARA

Şube: İvedik Köy Mah. İ. Melih Gökçek Bulv. 1501 Ostim Teknik İş Yerleri Koop. No: 1127  Yenimahalle – Ankara

– LASTİK YOL YARDIMI

– LASTİK JANT TAMİR BAKIM SERVİSİ

– SIFIR ve İKİNCİ EL JANT LASTİK

– KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI

Firma Bilgileri

Çubuk Petlas Ana Bayii | Oto Lastik Jant
Gsm1: 0507 771 29 09 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.