• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

12 Nisan 2010 23:25

Yüceller Showroom Açıldı

yucellerYüceller Showroom Vestel beyaz eşya ve Kilim mobilya çeşitleri ile hizmete açıldı.

 Cumhuriyet Mahallesi Stad Caddesinde hizmet verecek olan Yüceller Showroomun açılışına Ankara Ak Parti İl Başkanı Murat Alparslan, Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Acehan, Ankara İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Arslan, Çubuk İlçe Meclis üyeleri Mustafa Demir, Osman Refahiyeli Vestel Beyaz Eşya ve Kilim Mobilya Bölge Yetkilileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Ak Parti İl Başkanı Murat Alparslan Çubuk’a açtıkları mağazanın çok büyük alana sahip olduğunu, burada sergilenen Vestel ve Kilim Mobilya gibi iki büyük markanın ürünlerinin ilçe halkının beğenisini kazanacağından emin olduğunu söyledi.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden de, Çubuk’a yaptıkları yeni hizmetlerden ötürü kentin her geçen gün geliştiğini, bu gelişmenin de yatırımcıları ilçeye yatırım yapmaya yönelttiğini belirtti. Yüceller Showroomun ilçeye önemli bir hizmet boşluğunun dolmasına vesile olacağını söyledi. Özden, büyük markaların da artık Çubuk’u tercih ettiğini de sözlerine ekledi.

Yüceller Showroom yönetim Kurulu Başkanı Gıyaseddin Yücel Çubuk’a açtıkları bu iki büyük markanın ilçede bulunan mobilya ve beyaz eşya ihtiyacının önemli bir bölümüne cevap vereceğini umduklarını dile getirerek, tüm ilçe halkına teşekkür etti.

Sunuculuğunu Radyo Kervan Dj Mustafa Sandıklı’nın yaptığı açılışta seğmen ekibi, şişme adam gösterisi ve yiyecek içecek ikramları yapılırken dua edilerek, kurban kesildi. Konuşmaların ardından da showroomun açılışı gerçekleştirildi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.