• mufitonbasi_06@hotmail.com
  • Çubuk esnaf firma rehberi için reklam verin kazanın...

HABER DETAYI

08 Haziran 2014 22:51

Zeki Metin Anadolu Medeniyetleri Belediyeler Birliğine Seçildi

Anadolu Medeniyetleri Belediyeler Birliginin Encumen uyeleriÇubuk Belediye Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Zeki Metin, Anadolu Medeniyetleri Belediyeler Birliği’nin Encümen Üyesi seçildi.

Anadolu Medeniyetleri Belediyeler Birliği ve Konya Belediyeler Birliği’nin 2014 yılı ilk meclis toplantıları yapıldı. Anadolu Medeniyetleri Birliği’nin meclis toplantısı Ankara’da yapılırken, Konya Belediyeler Birliği’nin meclis toplantısı Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Başkanlık divanı ve encümen üyelerinin seçimlerinin yapıldığı toplantılara her iki birliğin de başkanı olan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek başkanlık etti. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, yapılan seçimler sonucu Anadolu Medeniyetleri Belediyeler Birliği ve Konya Belediyeler Birliği Başkanlıklarına yeniden seçildi.

ANADOLU MEDENİYETLERİ BELEDİYELER BİRLİĞİ

Anadolu Medeniyetleri Belediyeler Birliği’nin Encümen Üyeleri ise, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeçi, Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Pendik Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Ertekin ile Çubuk Belediyesi Meclis Üyesi Zeki Metin oldu.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.