• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

GOLD Çubuk Ajans Firma Reklam Rehberi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
89,071 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yavuz Selim Mah. PTT Cd. No:58 Çubuk/Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Çubuk Ajans Firma Reklam Rehberi Yanii (Türkiye), Google (ABD), Yandex (Rusya), Yahoo, ve Baho gibi arama motorlarında birinci sırada çıkmak için burada yer almalısınız. İşletme, esnaf ve iş yeri olarak ilçenize, işinize ve firmanızın devamlılığı için markanıza değer veriyorsanız reklam vermelisiniz.

Ankara’nın Çubuk ilçesinin firmaları www.cubukajans.com adresinde bir araya geliyor. Çubuk Esnaf Firma İşletme Benim Rehberim Şehir Portalı tamamen bilgi sistemleri tarafından geliştirilmiş bir ticaret ve reklam sitesidir.

Çubuk Sektör Firma Rehberi internet sitesi bilindik açık artırma sitelerinden değildir. Sitemizde hedef sağ bölgede bulunan seri ilan ve alım satım alanından ürünlerinizi tüm Türkiye ve Dünya ile ticarete entegre etmektir. Sol tarafta bulunan firma katalogu ile de tüm ürün ve firmanızı dünyadaki firmaların hedef kitlelerine ulaşması için bir katalog oluşturuldu. Bu katalogda ise amaç firmaların kendi internet sitesi yapma ihtiyacını ortadan kaldırarak burada adeta kendi siteleri gibi her türlü tanıtım materyali adres telefon ve 5 resim ekleme olanağı sunulmaktadır. www.cubukajans.com ’a Kayıt Olun. Firmanız Google da ve İnternette Çok Çabuk Bulunsun. Tüm Dünya Sizi Tanısın. Neden Çubuk Rehberine Kayıt Olmalıyım? LÜTFEN TAM OKUYUNUZ SİZİ ÇOK İLGİLENDİRİYOR  Yeni Nesil Bir Rehber Siteniz yok mu? Siteniz var ama ziyaret eden mi yok? Müşteri sayınız mı az? Google’da çıkmıyor musunuz? Site yaptırma gücünüz mü yok? İnternete ısınamadınız mı? İşte size fırsat… Tek sayfada her şey… Bu rehberdeki sayfanız sizi anında dünyaya taşır. Bir gün içinde internette bir hafta içinde google dasınız. Durma tanıt kendini, tanıt ürünlerini, tanır verdiğin hizmeti, tanıt adresini, tanıt ki sen müşterini değil müşteri seni bulsun. Sektörünüzde yapılan aramalarda ön planda olmak istemez misiniz? İşte size fırsat! 1 HAFTADA GOOGLE’DA YERİNİZİ ALIN! Son yıllarda internetin ucuzlaması ile internet kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu durum ülkemizde de kendini göstermektedir. Geçen yıllarda Türkiye’de İnternet kullanan kişi sayısı hemen hemen tüm ülke geneline yayıldı. Fakat ADSL modemlerinin piyasaya sürülmesi, internetin hızlanması ve ucuzlaması bu gün ülkemizde kullanıcı sayısı % 70’lere ulaşmaktadır. Ülkemizde insanlar genellikle sitelere arama motorlarından ulaşmaktadır. Türkiye’de en fazla kullanılan arama motoru GOOGLE’dır. Bizde bu unsurları dikkate alarak ÇUBUK ESNAF TİCARET REHBERİ’ni hazırladık. Amacımız firmalarımızın internette yerlerini almalarını sağlamak onları bu arama motorlarında daha yüksek seviyelere ulaştırarak müşteri sayılarını artırmaktır. Bu gün internet her cepte! Tüpçü, anahtarcı, çilingir, teknik servis, yemek vb. hizmeti veren firmaları bu gün insanlar internette daha rahat ve kolay bulmaktadır…

BİZ DE WEB SİTEMİZDEN HER FİRMAYA BİR SAYFA AYIRMAKTAYIZ FİRMA BİLGİLERİNİN TÜMÜ BU SAYFADA YAYINLANMAKTADIR.cubuk-firma-rehberi-ajans-reklam-ankara

Günümüz teknoloji çağı, yapılan birçok yenilikler firmaları internet ortamında kolayca bulma olanağı sağlıyor. Bizde bunu Çubuk firma sahipleri için faydalı olacağına inanarak sisteme açtık. Ankara Çubuk’ta ki bütün firmaları bir araya getirmek amaç ve gayemizdir. Kazanırken kazanmak istiyorsanız, üye olun Çubuk dâhil tüm dünya sizi tanısın.

Kazanmak istiyorsanız kayıt olun.

Çubuk’un Firmalar Rehberi

Bu Çok Kapsamlı Rehberde Sizde Yerinizi Almakta Geç Kalmayın

Çubuk Hakkında Her şey Burada…

İster Alın, İster Satın, Firmanızı ve Ürününüzü Tanıtın…

Rehberimiz de Yerinizi Alın, Kendinizi Gösterin, Sizde Kazanın

Çubuk’ta ki Tüm Firmalar Burada Toplanıyor

Dünyaya Kapınızı Açın…

Sektörde yerine alacak olacak ürün ve firmaların en kapsamlı rehberi olan Çubuk Firma İş Rehberi 2012 yılında esnaf tarafından olumlu karşılandı. Ticaretin önemli araçlarından biri olan reklam ve tanıtım konusunda Radyo Televizyon Gazete ve internet araçlarının dışında bazı il ve ilçelerde Firma Telefon Rehberleri bulunurken Çubuk’ta da tüm firmaların yer alacağı internet firma rehberi hazırlıklarına başlandığı öğrenildi. İnternet ortamında Çubuk esnaf ve kuruluşlarının yer alacağı firma rehberinde ticaret yapan kişi ve kuruluşlar yerini almaya başladı. Sizde Yerinizi Almak için sitemize kayıt yaptırabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.