• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

GOLD Çubuk kurbanlık dana düve adaklık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
10,821 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Akkuzulu Mah. Küme Evleri No: 110

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Doğal besiciliğin adresi olan Çubuk’ta kurbanlık dana, düve, koyun ve keçi hayvan için doğru yerdesiniz. İster kurban isterseniz adaklık doğal besi ile lezzetli kırmızı etiyle meşhur olan Çubuk Besi Çiftliklerinde satışa sunulan kurbanlıklar büyük ilgi görüyor.

Ulaşım da hiçbir sıkıntısı olmayan Çubuk Besici Çiftliği , kurban bayramı öncesi modern tesislerini ve kurbanlık hayvanlarını görmeye davet etti. Ahlaki değerlere önem veren ve dürüstlüğünü ön plana çıkan besiciler çalışkanlığını da gören müşterileri kurbanlıklarını her sene olduğu gibi bu senede burayı tercih ettiklerini ve memnuniyetlerini belirtiyor. Çubuk’ta kurbanlık fiyatları genelde uygundur. Büyük baş hayvan satışları tüm hızıyla sürerken, kurbanlık yaşını dolduran hayvanlar uygun fiyatta satılıyor. Müşterilerinin Kurban Bayramında rahat ve huzurlu bir ortamda kurban keseceklerini belirten Çubuk Besi Çiftliği işletmesi, Kurban Bayramı öncesi sıkı bir hazırlık yaptık. Kurban kesim yerlerimizi tamamlandık. Çiftliğimizde kurbanlık alan vatandaşlarımız hiç zorluk çekmeden çiftlik içerisinde kurulu olan sistemimizle kesimini yapıyoruz. Bunun içinde profesyonel bir kasap kadromuz var. Vatandaşlarımızın kurban kesiminden parçalama işine kadar her konuda yardımda bulunacağız. Kurbanlık alan vatandaşlarımız için çeşitli ikramlarımız var.  Çubuk halkına en iyi kurbanlığı sunmak için çalışıyoruz. Kurban kesimi sonrası vatandaşlarımızı evlerine gönül rahatlığı ve memnuniyetle göndermek bizi de çok mutlu ediyor” dedi.

Önceliklerinin her zaman insanlara hayırlı işler yapmak olduğunu söyleyen Çubuk Besi Çiftliği yetkilileri; Her sene kurbanlık sayımızı artırıyoruz. Kesim konusundan dinimize uygun şartlara göre kesiyoruz. Bu konuda hassas davranmaya çalışıyoruz.  Hizmetimiz boyunca kurbanlıklarımıza gereken önemi veriyor, sonucunda da müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.