• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

Çubuk Medya Prodüksiyon Organizasyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12,907 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serkan KİBAR
  • ADRES: Atatürk Cad. 13-1
  • TELEFON: 0552 019 89 93
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Led ekran, Çubuk organizasyon, Ses ve sahne sistemleri, Dış mekan, Protokol tribünü, Sahne truss sistemleri,Ses ve ışık sistemleri

2000 senesinden günümüze kadar geçen sürede Prodüksiyon ve Organizasyon sektöründe kalitenin ve ayrıcalığın markası olarak, bu alanda Anadolu’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Organizasyon sektörünün oluşumu ve yapılanması ile paralel olarak kendini geliştiren Çubuk Medya, hizmet yelpazesini genişleterek reklam ve tanıtım alanında yapmış olduğu başarılı çalışmaların yanı sıra Ülke Genelindeki Reklam ve Organizasyon Ajanslarına sunduğu teknik altyapı hizmetiyle de kendini kanıtlamıştır.
Bay Medya, yeni ürün ve sektörel teknolojileri sürekli takip ederek müşterilerine en iyisini sunmayı ve sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bunu yaparken de iş ahlâkından taviz vermemeyi ve insani değerlere saygı göstermeyi her zaman ilke edinmiştir.
Organizasyonun büyüklüğüyle değil, kendisi ile ilgilenmeyi her koşulda prensip kabul eden Çubuk Medya, yapılan bütün işlere sanatsal açıdan yaklaşarak her zaman yaratıcılığı ve yaratıcı fikirleri ön planda tutan profesyonel bir ajanstır. Yaptığımız her işte müşteri memnuniyetini esas alarak markamızla birlikte fikirlerimizi ve hedeflerimizi büyütmeyi planlıyoruz
Bu sebeple profesyonel iş kalitesi için büyük fikirler yaratabilecek güçlü beyinleri ve son teknolojiyi bir araya getirdik.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.