• mufitonbasi@gmail.com
  • 0530 052 84 88

GOLD Çubuk Petek Temizleme | Kalorifer Petek Temizliği

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,212 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Atatürk Cad. No:20 Çubuk - Ankara

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Petek Temizleme Nasıl Olur? sorusuna kısa bir yanıt vermek bilinen bazı yanlışların düzeltilmesi adına gerekmektedir. Petek Temizleme işlemi öncelikle dava verimli bir sıcaklık ve ekonomik ısınma için kesinlikle gereklidir. Bunun içinde yapılması gereken özel cihazlar ile tüm kombi peteklerin içindeki su öncelikle tahliye edilir ve sonrasında özel kimyasallı su ile tüm peteklerin için temizlenir. Bir çok ev sahibin yanlış bildiği durum petek havasının alınırken çıkan siyah renkteki suyun beyaz olana kadar yapılan işlemle petek temizliği yapıldığının sanılmasıdır. Oysaki bu işlemde sadece üst kısımda ve su çıkış ağzındaki birikintinin çıkması durumudur. Dip kısımlarda eteğin alt kısmındaki pisliğin bu şekilde dışarı atılması mümkün değildir. Firma olarak, işçilik hizmetini en son teknoloji cihaz ve ürünleri ile profesyonel şekilde sizlere sağlamaktadır. Bu Petek temizleme firmaları da kesinlikle cihazlar dışında özel kimyasallar kullanmaktadır. Bu kimyasallar petek alt kısımlarına oturmuş olan ve balçık kıvamını alan pisliğin kolayca yerinden sökülmesini sağlamaktadır. Petek Temizleme Nasıl Olur? sorusunun cevap bulabilmesi için kesinlikle Kimyasal ve Özel Petek temizleme robotu ile yapılan Petek Temizliği işçiliği uygulamasıdır. Bunlar dışında yapılacak tüm işlem ve işçilikler kısa vadeli bakım niteliğinde işlerdir. Sektör içinde deneyimi az olanlar ve yetersiz firmalar basit işlemlerle sizlere hizmet vermeye kalkabilir ve sizlerde boşa para ödemiş olursunuz ve kış aylarında peteklerin bir kaç açılmasından sonra benzer sorunları tekrar yaşarsınız. Bu nedenle kesinlikle uzman bir firmadan bu hizmeti almalısınız. Kombiniz her ne kadar en yüksek ısıda çalışıyor olursa olsun Petek dibindeki birikmiş pislikler o peteklerin %50 den daha fazla verimsiz çalışmasına neden olabilir. Kullanılan özel teknik, kimyasal ve robotlar ile eteğin iç kısmı özel bir işlemle yıkanır tüm su iki kere boşaltılır ve sonrasında ilk günkü gibi petekleriniz tertemiz olur. Petek Temizleme Nasıl Olur? sorusunu soran müşterilerimiz yazımız verimsiz olduğunu düşünüyorsa lütfen bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşıp teknik personellerimizden hemen anında bilgi alabilirler.
Petek Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır? Petek Kalorifer Tesisat petek iç temizliği yıkama nasıl yapılır?
Petek radyatör peteği temizliği bu iş için uygun tesisat yıkama makinesi ve petek temizleme kimyası ile yapılmalıdır.
Kalorifer petek temizleme için banyo en doğru yerdir. Havlupanı sökerek petek temizleme makinesi buraya bağlanır. Kalorifer peteğini temizleme yapılan işlemler
– Havlupan radyatörünü söküm işleminden sonra
– Petek temizleme hortumunun bir ucunu makineye bir ucunu da söktüğünüz havlupanın vanasına takılır.
– İkinci hortumun bir ucunu havlupan vanasına bağlayıp diğer ucunu tahliye için klozetin içine koyulur.
– Tesisata su verebilmek banyodaki en yakın musluğu kullanılır
– Şebeke hortumunu makineye bağladıktan sonra makineyi su ile doldurulur
Bu işlemleri yaptıktan sonra tesisat borularının içinde birikmiş olan kirli suyu tahliye yoluyla dışarı atılır.
Tesisat borusundaki kirli su temizlendikten sonra temizleyici kimyasal madde makinenin içine koyularak tesisata aktarılır.
Kombinin basıncını ayarlayıp peteklerin havasını alarak yaklaşık 1 saat kombiyi çalıştırarak kimyasal maddenin sistemde dolaşmasını sağlanır
Kimyasal madde yaklaşık 30 dakika peteklerde dolaştıktan sonra bu maddenin tesisattan çıkartılması gerekir.
Normal bir dairede ortalama 6 adet kalorifer peteği bulunmaktadır. Bu petekleri temizleme işlemi tesisatın kirlilik durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık 1 saat sürer.
Kombi Petek Temizleme Ankara – %30 – %40’a tasarruf sağlar petek temizleme işlemi sonrası çok ısınız az fatura ödersiniz.
ANKARA’NIN HER YERİNDEYİZ… 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.